Kadir inanır'ı fena dövdüler
27 Ağustos 2008 Çarşamba 10:42
Kadir İnanır bu kez fena dayak yiyor, özür diliyor, ağlıyor. Bakın nerede?


Kadir İnanır, başrolünü oynadığı 'Son Cellat' adlı sinema filminin çekimlerine iyi dayak yemediği gerekçesiyle ara verdi.

Bugüne kadar canlandırdığı maço ve yakışıklı karakterlerden uzak bir rolle kamera karşısına geçen İnanır bu filmde dayak yiyor, ağlıyor, özür diliyor, aldatılıyor.

Filmin önceki gün Amasya'da yapılan çekimleri oldukça zorlu geçti. İnanır, aralarında 200'ün üzerinde filmde rol almış olan Sırrı Elitaş'ın da bulunduğu rol arkadaşlarının kendisine vurmaktan çekinmesi üzerine çekimleri kestirerek bir toplantı düzenledi.

Sanatçı, toplantıda, "Sahneler inandırıcı olmuyor. Ya adam gibi döversiniz ya da ben sizi döverim. Neden adam gibi vurmuyorsunuz. Daha sıkı vurun!" şeklinde fırça attı. Ne var ki bu toplantı da pek işe yaramadı. İnanır, ancak üçüncü çekimde dayak sahnelerinden tatmin oldu.

HİKAYESİ GERÇEK

Gerçek bir hikayeden esinlenerek Macit Koper tarafından senaryolaştırılan 'Son Cellat'ta Kadir İnanır ile birlikte, sevgilisi Julide Kural, Atilla Saral, Yasin Kaftanoğlu, Nihan Durukan, Erol Demiröz, Mehmet Çe**** Sırrı Elitaş ve Hikmet Karagöz rol alıyor. Yönetmenliğini Şahin Gök'ün yaptığı film ekim ayında 45. Altın Portakal Film Festivali'nde yarışacak ve 7 Kasım'da da vizyona girecek.

Kaynak: Sabah