KIZ ÇOCUĞU EVLAT EDİNECEK!

3.5 Aylık Hamileyken Bebeğini Kaybeden Nez, Evlat Edinmek İçin Harekete Geçti! Çocuk Esirgeme'ye Başvuran Nez'in, Beş Yıl Sıra Beklemesi Gerekiyor!..

3.5 AYLIK HAMİLEYKEN BEBEĞİNİ KAYBEDEN NEZ, EVLAT EDİNMEK İÇİN HAREKETE GEÇTİ! ÇOCUK ESİRGEME'YE BAŞVURAN NEZ'İN, BEŞ YIL SIRA BEKLEMESİ GEREKİYOR!.. Nez'in çocuk özlemi dinmiyor! 2006'da işadamı Berna Nuri Süer ile evlenen ve geçen yıl kasım ayında hamile olduğunu açıklayan Nez acı bir haberle yıkılmıştı! 3.5 aylık hamileyken bebeğini kaybeden güzel popçu hemen ardından da eşiyle boşanmıştı... Acısını unutmak için müzik çalışmalarına ağırlık veren Nez'in, geçen ay bir çocuk sahibi olmak için gizlice harekete geçtiği ve Çocuk Esirgeme Kurumu'na başvurduğu iddia edildi.
Evlatlık almak için en az 30 yaşını doldurma zorunluluğu olmasına rağmen 29 yaşındaki Nez, evraklarını tamamlayıp kuruma teslim etti. Bir kız çocuk evlat edinmek istediği söylenen Nez'in, evlatlık almaya uygun olup olmadığı araştırılacak. Kurallara göre güzel popçu, kız çocuk istediği için sıraya girip en az beş yıl bekleyecek. Erkek çocuk içinse bu süre en az iki yıl. Çocuk Esirgeme Kurumu'nun Nez gibi evlat edinmek isteyen kişilerde aradığı bir özellik de şu: Yaşam tarzıyla, çağdaş görünümüyle Atatürk ilke ve inkılaplarını uygulayabilecek düşünce yapısına sahip olmak!


haberler.com