Eski sunucuların yeni kavgası


Özlem Yıldız, Ece Erken üzerinden prim yapmaya kalkınca olan oldu...Özlem Yıldız geçtiğimiz günlerde evliliğinin sırlarını açıklamış Ece Erkenn'in mutsuz evliliğine ise gönderme yapmıştı...Ece Erken Özlem Yıldız'ın bu sözlerine bozulmuş olacak ki 'Üzerimden Reklam yapma.' demiş...

Vatan'ın haberine göre, boşanmak için dava açan Ece Erken, eşi Tuncer Öztarhan’ın söylediği iddia edilen sözler yüzünden 10 yıllık dostu Özlem Yıldız ile kavga etti.
Bir gazetede Öztarhan’ın “Özlem Yıldız’ı neden örnek almıyorsun da gidip Yeliz Şar’ı örnek alıyorsun. Sen bu ortamlardan kopamayacaksın” dediği ve bu yüzden karı-kocanın arasının bozulduğu haberi yer almıştı. Özlem Yıldız ise bu haberin ardından kendi mutlu evliliğinin sırlarını açıklamıştı. Yıldız’ın bu sözlerini üzerine alınan Ece Erken, öfkeyle Özlem Yıldız’ın cep telefonuna mesajlar atmaya başladı. Mesajlarda “Benim üzerimden reklam yapma”, “Kocam beni beğeniyordu”, “Yazılanlar doğru değil”, “Beni aşağıya çekip kendini yüceltme” diye yazan Erken, yakın arkadaşı Özlem Yıldız’a veryansın etti. Neye uğradığı şaşıran Yıldız ise, mesajların hiçbirine cevap vermedi. Sadece bir arkadaşına “Artık Ece ile asla konuşmam. Arkadaşlığım bitmiştir” dedi.

Öztarhan’ın sözleri İki arkadaşın arasını açan olay, basında yer alan şu haber ile başladı:

“Tuncer Öztarhan eşine ’Önceden program yapmak istemiyordun. Yeliz Şar ile görüşmeye başlayınca sana bir şeyler oldu’dedi. Eşinin Şar ile Davut Güloğlu arasındaki ilişkiye müdahale ettiğini de duyunca, ipler koptu ve genç işadamı ’Sen bu ortamlardan kopamayacaksın. İşte sen busun! Neden Özlem Yıldız’la arkadaşlık etmiyorsun? Onu kendine örnek almalısın’diye bağırmış. Bu ağır sözlere aynı şekilde cevap veren Erken, hemen ardından evden ayrılıp Yeliz Şar’ın yanına taşınmış.”

Yıldız’ın sırları
Bu haberin ardından Özlem Yıldız’ın yaptığı röportajdaki şu sözler, Ece Erken’in mesaj yağdırmasına neden oldu: “Eşimle birbirimizin en iyi arkadaşıyız. Evliliklerde canım cicim dönemi çabuk biter. Bu yüzden de evlilikte biraz mantık araman gerekiyor. Dış görünüşe aldanıp da dünyanın en yakışıklısı olması hiçbir şey değiştirmiyor.


ensonhaber