Beyonce yeni imajıyla büyüledi


'Fashion Rocks Show'a sarı saçları ve 5 milyon dolarlık yüzüğüyle Beyonce damgasını vurdu..

Bu yıl beşincisi düzenlenen, müzik ve moda dünyasını biraraya getiren 'Fashion Rocks Show'a sarı saçları ve tam 5 milyon dolarlık yüzüğüyle Beyonce Knowles damgasını vurdu..

New York Radio Music Hall'ün ev sahipliğini yaptığı 'Fashion Rocks Show' geçtiğimiz cuma akşamı gerçekleşti. Rihanna, Beyonce Knowles, Justin Timberlake, Mariah Carey, Tommy Hilfiger, Fergie, Hayden Panettiere gibi ünlü isimlerin katıldığı geceye, ünlü şarkıcı Beyonce Knowles damgasını vurdu.Yüzük tam bir servet
Beyonce önce, gelecek günlerde hayatını oynayacağı efsanevi Jazz sanatçısı Etta James'in 50'li yıllardaki hali gibi kısa sarı saçlı ve kısa elbiseli haliyle şaşırttı. Knowles'ın Justin Timberlake ile yaptığı düet de izleyenlerin beğenisini kazandı. Knowles'tan sonra Rihanna da yaptığı dans şovu ve şarkılarıyla izleyenleri coşturdu. Geçtiğimiz aylarda Jay-Z ile evlenen Knowles, bu özel gecede tam 5 milyon dolar değerindeki pırlanta yüzüğünü de görücüye çıkardı. Ünlü yıldızın 18 karatlık Lorraine Schwartz imzalı yüzüğü görenlerin gözlerini kamaştırdı.

Günaydın

ensonhaber