"Ekmek Parası" İçin Açılıyor
Daha önce dizi ve filmlerde oynayabilmek için başörtüsünü çıkaran Necla Nazır, başını yine açacak.
Oyunculuk yapmak için başörtüsünü çıkaran ancak sonra yine kapanan Nazır, TV'de açıkladı: Çalışmak için başımı yine açmaya karar verdim..

Uzun süredir tesettürlü olan Necla Nazır, 30 yıllık hayat arkadaşı ünlü şarkıcı Ferdi Tayfur'dan ayrıldıktan sonra TV dizisi ve filmlerde oynayabilmek için başörtüsünü çıkarmıştı. Ardından yeniden kapanan Necla Nazır, Seda Sayan'ın TV programında "ekmek parası için yine açılabileceğini" söyledi.

Yine tesettürlü olarak dün TV programına konuk olan sinemanın ünlü yüzü, Ferdi Tayfur'dan ayrıldığını ve çalışmak zorunda olduğunu söyledi. Nazır şunları söyledi: "Eşimden ayrılmış olmasaydım böyle bir düşüncem olmazdı. Şimdi ayaklarımın üzerinde durabilmek ve çalışmak için başımı açmaya karar verdim. Hayatımı idame etmek için bu kararı almak zorunda kaldım. Rabbim ne eyler, güzel eyler. Bu kararı Ferdi ile de paylaştım. Bize haftalık veriyor."

İŞ TEKLİFİ BEKLİYOR

Gelen iş tekliflerini değerlendirebilmek için başını açtığını kaydeden Nazır, başı kapalı bir çok kanalın dizisinde rol alabileceğini de dile getirdi.
aktifhaber