Diziler başladı, tabii ki hataları da... Bakın hangi dizide hangi hata var?
Diziler bir bir yeni sezon bölümleriyle ekrana gelmeye başlarken hatalar da dikkatlerden kaçmıyor..

ARABANIN ÜSTÜNDEKİ TABUT
Gece Sesleri dizisinde delikanlı, annesinin cenazesinin bulunduğu tabutu, otomobilin üstüne bağlayıp, İstanbul'dan yola çıkarak memleketine gidiyor. Birincisi; artık Büyükşehir Belediyesi ücretsiz cenaze nakil aracı tahsis ediyor. İkincisi; hiçbir trafik kontrolüne yakalanmasa bile en azından Boğaz Köprüsü geçişinde bu aracın durdurulması gerekirdi.

GÖZALTINA ALMAK O KADAR KOLAY MI?
Akasya Durağı'nda ise Osman Ağa'nın karakolda fotoğraflardan tespit ettiği suçlu, komiserin talimatıyla gözaltına alındı. Ancak gözaltına alma kararı, Ceza Muhakemeleri Usulü Kanunu'nun 91. maddesine göre yalnızca Cumhuriyet Savcısı'na aittir.

ORUÇLUYMUŞLAR, NASIL YEMEK YİYECEKLER?
Bir Varmış Bir Yokmuş'ta ise Bahtiyar kasabaya geldiğinde Sabri, "Yoldan gelmişsindir, bir yemek yiyelim" diyor. Bahtiyar, "Önce bir şekerli kahve içelim, arsayı görelim, sonra yeriz" diye yanıt veriyor. Arsayı gördükten sonra ise "Haydi iftara yetişelim" diyorlar. Sanırım, arsa ziyaretiyle imana geldiler! Bir de harada "Karatay" adı verilen atın rengi kahverengiydi!..
ZİFİRİ KARANLIKTA İFTAR AÇIYORLAR
Yine Akasya Durağı'nda iftar saati gelmiştir. Duraktakiler iftar açmak için ezanı bekliyorlar. Ama dışarısı zifiri karanlık... Yani iftar vakti geçeli en az 3 saat olmuş! Çünkü şu anda iftar İstanbul'da 19.30 civarında açılıyor. Hava da henüz kararmamış oluyor.

Kaynak : İnternetHaber