Bülent Ersoy'a TRT YASAK


Diva'ya yıllar sonra çıktığı TRT ekranları yeniden yasaklandı.

Bugün Gazetesi yazarı Aykut Işıklar, TRT'deki değişimi ve yeni döneme dair yapılan eleştririleri değerlendirdi. Işıklar, ayrıca TRT'de yıllar sonra yeniden sahne alan Bülent Ersoy'un şaşırtan sahne performansı sonrası, bir daha TRT ekranlarına çıkamayacağını iddia etti.
BÜLENT ERSOY'A TRT YASAKLANDI
....Evet, maalesef TRT'yi; devletin, halkın değil de kendinin gören birtakım kalem erbapları daha olimpiyat yayını başlamadan TRT'yi kötülemeye başladılar ve niyetlerini de ortaya çıkardılar. Biz kişisel çıkarları kesildiği için TRT'ye saldıranlara hiçbir cevap vermedik. Onların eleştirilerine saygı gösterdik. Orada nasıl çalışıldığını bizzat yerinde gördüm. TRT çalışanlarıyla gurur duyuyorum.

TRT çalışanları daha nice başarılara imza atacaktır. Bundan hiç şüphem yok! TRT'yi hak ettiği yüksek noktalara hep beraber taşıyacağız.' Eeee... TRT koridorlarında patlayan son bombayı duyurmak da bana düşüyor. Türkiye'nin gururu Bülent Ersoy hanımefendiye TRT'nin tüm ekranları kapatıldı. Yani Ersoy ne giyerse giysin, ne yaparsa yapsın TRT'de görünemeyecek. Son ulanlı programdan sonra TRT'nin aklı başına geldi ve böyle bir karara vardı. Bakalım ne kadar geçerli olacak. MGK ve Kenan Evren 8 yıl direnebilmişti. (Bugün)ensonhaber