Eyşan Emre'yi fena bozdu


Bunları konuşmak bile saçma sapan, hiç yakışmıyor, programınıza yakışmıyor.Kanaltürk'te ekrana gelen 'Renkli Televizyon' programının konuklarından birisi de Eyşan Özhim idi. Özhim, kendisine magazin basınında yer alan bazı haberler ile ilgili sorular yönelten Karayel'e tatlı sert bir tepkide bulundu.

Magazin basınında kendisi hakkında yalan yanlış, saçma sapan yazılar yazıldığını ifade eden Eyşan Özhim, görsel basında da bu tür haberlere yanıt vermek zorunda kaldığını belirtti.

PROGRAMINIZA YAKIŞMIYOR
Emre Karayel'in 'Oyunculuğunuz yetersizmiş' şeklinde magazin basınında yer alan bir haberi aktarması üzerine Özhim, "Bunları konuşmak bile saçma sapan, hiç yakışmıyor, programınıza yakışmıyor. Bir sürü şeyler yazılıyor; saçma sapan. Canlı yayında duyduklarınıza inanın, onun dışında hiçbir şeye inanmayın" dedi.

Emre Karayel, magazin basınında 'İstanbul'da istediğim gibi giyinemiyorum' şeklinde bir ifadesi olduğundan bahsedince Eyşan Özhim, sözleri ve tavrıyla Karayel'i bozdu:

NEREDE SÖYLEMİŞİM
"Nerede söylemişim? Bana magazin basınında çıkmış sorulardan sormayın lütfen. Ne sormak istiyorsan sor, onun dışında okuduğun bir şeyi sorma. Kendin bir şey merak ediyorsan şu anda burada canlı yayında sor."

Emre Karayel, konuğunun bu sözlerine alınsa da esprili ifadelerle geçiştirerek bir tartışmaya meydan vermedi.

ensonhaber