Ekibimdeki bütün kızların babasıyım


Gülben Ergen aldatma dedikodularına eşi Erdoğan'ın yerine cevap verdi...Gülben Ergen, Fan Club üyeleriyle önceki akşam Kanlıca'daki Paysage Restaurant'taki iftar yemeğinde buluştu.
İftar sonrası gazetecilerle sohbet eden Ergen, eşi Mustafa Erdoğan'ın Anadolu Ateşi Topluluğu'ndaki dansçı kızlardan biriyle ilişki yaşadığı, eşiyle ayrılmak üzere oldukları iddialarını yalanladı.


Yasal işlem başladı
"Hakkımızda çıkan, hem bizi hem de yakınlarımızı çok üzen haberler tümüyle asılsızdır" diyen Gülben Ergen, şunları söyledi: "Bu haberi yapan sorumlular hakkında avukatımız derhal yasal işlemleri başlatacak. Evlendiğimiz günden bu yana mutlu şekilde devam eden beraberliğimize ve huzurumuza gölge düşüren benzer haberler hakkında da tavrımız aynı olacak." Ergen, "Bu olay, benden çok eşim Mustafa'yı derinden üzdü. Bunun kendisine atılan bir iftira olduğunu düşünerek mahkemeye suç duyurusunda bulundu" açıklamasını yaparken, eşi Mustafa Erdoğan telefonla aradı.

İftira atıyorlar
Ergen'in "Şu anda müsait değilim, röportajdayım" sözleri üzerine Erdoğan, eşi aracılığıyla gazetecilere telefondan şu mesajı yolladı: "Bayan basketbol ve voleybol milli takımlarındaki hocalar gibi ben de ekibimin hocasıyım. Ben ekibimde bulunan bütün kızların babasıyım. Bunun herkes tarafından böyle bilinmesi gerekir. Bu iftirayı atanlar kesinlikle hukuk yolunda cezalarını çekecektir."

Günaydın

ensonhaber