Hakan Ural'ı neden babasız bıraktın


Selçuk Ural'ın Sibel Can'la ilgili açıklamalarına cevabı, sanatçının fanları verdi...
Selçuk Ural'ın, bir TV programında ilk evliliğini oğlu Hakan Ural'la yapan Sibel Can'e olan eleştirel yaklaşımı ünlü şarkıcının fanları tarafından kınandı.

Günaydın'ın haberine göre, "Sibel oğlumla evliyken onu aldattı. Hatta Hakan ölümden bile döndü" sözleri magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Konuyla ilgili "O çocuklarımın dedesi saygısızlık yapmak istemem" diyen Sibel Can'a en büyük destek hayranlarından geldi. "www.sibelcan.com.tr" resmi internet sitesine mesaj bırakan Sibel Can hayranları, Selçuk Ural'a ateş püskürdü. Can'ın hayranları, Ural'a şöyle yüklendi:.

İKİ TANE EVLATLARI VAR!
* sibelcanım: Selçuk ve Hakan Bey, Sibel sayesinde şu an bulunduğunuz yerdesiniz... Olmuş bitmiş konuları açmanın ne manası var. Bir kere sen bunları konuşmadan önce torunlarını düşünmeliydin. Onları üzdüğünün farkındasındır umarım. Aslında söyleyecek çok şeyim var ama Melisa ve Engincan için susuyorum. Selçuk Bey albüm ya da diziye başlayacak sanırım...

* nergiscan: Olamaz ya! Bu da ne demek şimdi Allah aşkına? Sibel Can, Hakan Ural'a sevgisini verdi, iki evlat getirdi dünyaya. Vallahi Selçuk Bey'i kınıyorum.

* batucan: Selçuk Ural piyasadan uzaklaştı yeniden reklamını yapmak için Sibel Can'ı kullanıyor. Sibel Can ile Hakan Ural arasındaki diyaloğa neden sen karışıyorsun ki? Hiç düşündün mü, baştan beri bu mutluluğu gölgeleyen isim sendin belki... Hakan Bey bu birliktelikten maddi ve manevi gerekli her şeyi aldı. Sanırım elinizdekiler tükendi.

* cnc 59: Aradan yıllar geçtikten sonra yaşına ve dedeliğe yakışmayacak sözler, çok ayıp, yazık ve de günah...

* Oya: Bunca yıl sonra bunları konuşmanın ne manası var, anlayamadım... Belli ki Sibel Hanım'ı üzmek için çabalıyor. Konuşacak başka konu bulamıyor, arada çıkıp sürekli aynı şeyleri konuşuyor. Aile içinde yaşananları tam olarak bilemeyiz ama madem mükemmel bir babaydınız, neden 17 yaşına kadar Hakan Bey'i oğlunuz olarak kabul etmediniz?

* tarcancoll: Acaba kendisi, 16 yaşındayken tanıştığı oğlunda yarattığı travmaların farkında mı? Hakan Bey babasız geçirdiği günler yüzünden bu hastalıkları geçirmiş olmasın...

ensonhaber