Erkekler beni seksi buluyor


Bu sezon 'Doktorlar' dizisinde kendini gösterecek olan Merve Sevi'den çarpıcı açıklamalar..Doktorlar dizisiyle bu sezon Show TV ekranlarında boy gösterecek olan Merve Sevi, ‘Kurallarım var’ diyen meslektaşlarına sert çıktı: Sinemada öpüşürüm, dizide öpüşmem olmaz. Oyunculuğun orası burası yok
Show TV’nin sevilen dizisi Doktorlar’da Dr. Duygu’yu canlandıracak olan Merve Sevi, içini AKŞAM’a döktü. Güzel oyuncu, setlerden özel hayatındaki kırmızı çizgilerine kadar her konuda çarpıcı açıklamalar yaptı:
Doktorlar’daki rolünüzden biraz bahseder misiniz?
Asistan doktor Duygu rolüyle diziye dahil oldum. İyi bir cerrah ama heyecanlı, biraz da hastaneyi birbirine katan, uçarı bir doktor.
Merve Sevi ile Doktor Duygu arasında benzerlikler var mı?
Hiç alakamız yok. O kadar hareketli ve uçarı bir tip değilim. Tam tersine işimde disiplinli ve sertim.
Röportaja gelirken bile herkes bir anda size bakmaya başladı. İlgi çekmekten, gözlerin sizin üzerinizde olmasından rahatsızlık duyuyor musunuz?
Hayır. Aksine hoşuma gidiyor. Her oyuncunun hoşuna gidecek bir davranış şekli bu. Ama nasıl ve hangi gözle bakıldığı da önemli. Bakarken akıldan ne geçiyor?
Peki size nasıl bakıyorlar. Neler hissediyorsunuz?
Genelde içten ve samimi bakışlar yakalıyorum. Ama tam aksini gördüklerim de oluyor. Ama bunlara fazla aldırış etmiyorum.
ERKEKLER BENİ SEKSİ BULUYOR
Sizi sevimli mi buluyorlar?
6 yıldır bu işin içerisindeyim, kimseye karşı sevimsiz gelebilecek bir harekette bulunmadım. Ayrıca kötü düşünceleri bir araya toplayacak herhangi bir davranışta bulunduğumu da düşünmüyorum.
Siz sevimli olduğunuzu düşünüyorsunuz ama insanlar sizi seksi buluyor. Seksi olma konusunda neler söyleyebilirsiniz?
Bu insanların nereye baktıklarıyla alakalı. Hiçbir kadının beni seksi bulduğunu duymadım ama erkeklerden bunu duyuyorum. Rahatsız olmuyorum ama hoşuma gittiği de söylenemez.
Güzelliğinizin işinizin önüne geçtiğini düşünüyor musunuz?
Hayır, böyle bir şeye katılmam mümkün değil. Çünkü güzel olduğum için teklif almıyorum.
Hayalinizde bir sinema filminde rol almak var mı?
Sinema, tiyatro ya da dizi diye ayrım yapmıyorum. Tabii ki tiyatro sahnesinde olmakla beyazperde olmak çok farklı duygular. Ama sinemada öpüşürüm, dizide öpüşmem diyenleri anlamıyorum. Böyle şey mi olur! Oyunculuğun orası, burası mı var?
Sizin kurallarınız var mı?
Neyin, neden, nasıl yaptığınız çok önemli. Gerekiyorsa yapılır. Hikayenin içine girebilmek, onu izleyiciye sunabilmek önemli. Gereksiz bir sahnede öpüşürsen, saçmalamış olursun. Ben daha önce çok öpüştüm. Ama kimse dönüp de ‘Çok güzel öpüşüyorsun’ demedi. Çünkü sahne onu gerektiriyordu.
BANA YAKLAŞAMAZLAR
Erkeklere karşı geliştirdiğiniz bir savunma mekanizması var mı?
Bir erkek bana ilgi duyduğunu ancak ben istersem belli edebilir. Etrafına gülücükler saçan bin insan değilim.
Tam tersine sert ve disiplinli bir yapım var. Yani istemediğim zaman yanıma kimse yaklaşamaz.
Fiziksel olarak beğenmediğiniz bir yeriniz var mı?
Hayır olduğunu söyleyemem. Vallahi her şeyim yerli yerinde.
EVLİLİK PROJEMİZ YOK
Can Verel’e ilişkiniz ne durumda? Evliliği düşünüyor musunuz?
Gayet iyi gidiyor, çok mutlu olduğumu söyleyebilirim. Aramızda şakayla karışık evlilikten bahsediyoruz ama hemen evlenme projemiz yok.
Kışkanç mısınız?
Hem de çok. Can’a bir dokun bin ah işit. Aşırı kıskanç olduğum için illa bir şey çıkarmak zorunda hissediyorum kendimi. Ben kıskanıyorsam bir şey vardır.
Naz’ı kıskanmam benden güzel değil
Hemcinslerinizi kıskanır mısınız?
Kıskanmam için etrafımda benden çok daha güzel ve başarılı biri olmalı. Tanıdığım bu kriterlere uyan bir kadın yok.
Doktorlar’da Naz Elmas’la beraber oynuyorsunuz. O da güzel biri. Bundan rahatsızlık duyuyor musunuz?
Sen beni dinlememişsin galiba. Tabii ki rahatsızlık uyandırır. Ama yalnızca benden güzel olduğu sürece öye bir duyguya kapılırım.

Akşam

ensonhaber