İbo BEYAZ KÜRT oldu


İlkokul bile okumadı ama, 40 BİN YTL ÖDEYİP, BEYAZ KÜRT oldu.Sanatçı, 'Büyük Kulüp'e 35 bin YTL'lik aidatı ödemeden üye oldu' haberlerini yalanladı ve aidat dekontunu gösterdi.

2 AY ÖNCE ÜYE OLDU
Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses'in Türkiye'nin önde gelen isimlerinin üye olmasıyla tanınan Büyük Kulüp'e üye olduğu haberleri gündeme geldi. Sosyetik kulübe arkadaşlarının isteği doğrultusunda üye olduğunu doğrulayan İbo, hakkındaki "Üyelik bedeli olan 35 bin YTL'yi vermedi. Bunun yerine konser vererek kulüpe üye oldu" dedikodularını ise yalanladı.

GURUR DUYDUM
İbo, konuyla ilgili şunları söyledi: "Bu kadar saygın isimlerin olduğu bir kulübe üye olmak benim için gurur verici. Oraya üye olan çoğu insan benden üst seviyede. Büyük Kulüp'te her zaman konser verdim, bundan sonra da vereceğim. Üyelik aidatını ödemediğime dair çıkan haberler ise kesinlikle yalan."Aidat dekontu
Tatlıses, üyelik aidatını ödemediğini söyleyenlere 'aidat dekontunu' fakslayarak yanıt verdi. Dekontta; İbo'nun aidat olarak 35 bin değil 40 bin YTL ödediği görülüyor.

Takvim


ensonhaber