Mahsun travesti kardeşinin peşinde


Mahsun Kırmızıgül sır gibi sakladı, ama sonunda ortaya çıktı.Mahsun Kırmızıgül’ün yeni filmi “Güneşi Gördüm” senaryosuyla çok konuşulacağa benziyor. Kırmızıgül filminde bir travestinin abisini canlandırıyor
SENARYO SIR GİBİ SAKLANDI
İlk yönetmenlik denemesini “Beyaz Melek”le yaparak gişe rekorları kıran Mahsun Kırmızıgül yeni filmi “Güneşi Gördüm” için de büyük bir titizlikle çalışıyor.
22 Eylül’de çekimlerine başlayacağı yeni filminin senaryosunu sır gibi saklayan Kırmızıgül, gizlilik konusunda teknik ekibini ve oyuncularını da sıkı sıkıya tembihledi.
TRAVESTİ KARDEŞİNİN PEŞİNDEKİ ABİ
Hatta bir röportajında “Tüm ekip senaryonun gizli tutulması konusunda ketum davranacaktır” diyerek bunun önemini vurguladı. Buna rağmen filmin senaryosunu ele geçirildi.
Kırmızıgül filmde Doğu’da yaşayan gey bir gencin abisini canlandırıyor. Kardeşinin İstanbul’a kaçıp travesti olmasıyla birlikte Kırmızıgül’ün filminin hikayesi başlıyor.
2 travestiyle birlikte ev tutan kardeşini bulmak için çabalayan ünlü şarkıcı İstanbul sokaklarında çeşitli maceralar yaşıyor. Filmin kadrosunu oluşturan Mahsun ajanslar aracığılıyla travesti arıyor. Bunun için Batum Ajans ile de görüşen Kırmızıgül filminde 60 travestiye rol vermek istiyor.

ensonhaber