Sienna depresyonda!


Yasak aşkı tarafından terk edilen Sienna Miller, bunalıma girdi.
Evli ve dört çocuk babası Balthazar Getty ile yaşadığı aşk, Sienna Miller'a pahalıya mal oldu. Yakışıklı tekstilciyle İtalya koylarında tekne turu yaparken görüntülenmesiyle yasak ilişki yaşadığı ortaya çıkan ünlü aktris, hayranlarını hayal kırıklığına uğrattı. Bugüne dek sadece işiyle gündeme gelen Miller'ın bu tatilde çekilen çıplak fotoğraflarının basına sızması, onun hayranlarının gözündeki yerini iyice sarstı. Eleştiri oklarının hedefi haline gelen Miller, Getty'nin, karısı Rosetta'ya geri dönme kararı almasıyla bunalıma girdi.
BABASINA KAÇTI!
Bir anda hem kariyeri ve prestiji sarsılan, hem de kalbinde çok derin bir yara açılan güzel aktris; çareyi yıllardır Karayipler'de yaşayan babasının yanına sığınmakta buldu. Yakın çevresine, "Bundan böyle babamdan başka hiçbir erkeğe güvenmeyeceğim" diyen Miller, günlerdir bankacı babasının yanında kalıyor. Günlerini sinir krizleri ve ağlama nöbetleri içinde geçiren güzel aktrisin, sakinleştirici ilaçlar kullanmaya başladığı ve depresyonun eşiğinde olduğu da söyleniyor.
GETTY'NİN KEYFİ YERİNDE!
Sienna Miller, 'hayatının hatası' olarak nitelendirdiği yasak aşkının, kendisine gelen film tekliflerinin azalmasına da yol açacağından çekinirken; Balthazar Getty ise ailesiyle gününü gün ediyor. Ünlü tekstilci, geçtiğimiz hafta sonu eşi ve çocuklarıyla birlikte Los Angeles'taki evindeydi. Onların saadetini görenler, "Zavallı Sienna! Bu adam için çektiği acılara değer miydi?" demeden edemedi.


ensonhaber