Türkiye'ye PARA İÇİN döndüm


Uzun bir süredir Los Angeles'ta yaşayan Meltem Cumbul, neden Türkiye'ye döndüğünü açıkladı.Özel sebeplerden’ dolayı Amerika’ya gittiğini belirten oyuncu, “Ben oraya bir şeyler ispat etmek için gitmedim. Ama bir gerçek var, o da insanın ekmeğini kazandığı yerde bu işi yapması en iyisi” dedi.

‘Aşk Yakar’ adlı diziyle yeniden hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanan Meltem Cumbul, 2 yılı aşkın bir süredir yaşadığı Los Angeles’tan da kesin dönüş yapmış oldu. Hollywood’un ünlü aktörlerinden oyunculuk dersleri alan ve bu konuda kendini daha da geliştirdiğini belirten güzel oyuncu, Hollywood’a bir şeyleri ispat etmek için gitmediğini söyledi. Cumbul, “Orada çalışabilmek imkansız değil ama gerçekten çok zor. Çünkü inanılmaz bir potansiyel söz konusu. Orada bir şey yapabilmek için çok ama çok dirayetli olmalısınız” diye konuştu.

"BURADA MUTLUYUM"
Los Angeles’tA yaşadığı günleri özlediğini, çok güzel arkadaşlıklar edindiğini söyleyen oyuncu neden Türkiye’ye döndüğü soruusunu gülümseyerek cevapladı. Bir oyuncunun en mutlu olduğu yerin çalışabildiği yer olduğunu söyleyen Cumbul, “İnsanın çalışabildiği, sevdiği işi yapabildiği bir yerde olması kadar doğal bir şey yok. Ekmeğimi kazandığım, sevdiğim işi yapabildiğim yerdeyim ve çok mutluyum” dedi. (Akşam)

ensonhaber