Madonna hayal kırıklığına uğradı


Dünyaca ünlü pop yıldızı Madonna, hayal kırıklığı yaşadı.


Pop'un Kraliçesi Madonna'nın dün akşam Paris'in ünlü futbol stadyumu "Stade de France"ta verdiği konser, beklenen ilgiyi görmedi.
Madonna, "Sticky and Sweet" (Yapışkan ve Tatlı) adını verdiği turne kapsamında Paris'lilerle ilk buluşmasında hayal kırıklığı yaşarken, konserin başlamasına 10 dakika kala karaborsacıların biletleri ellerinde kaldı ve organizatörlerin tüm biletlerin satıldığı açıklamasına karşın 100 Avro'luk biletler hala stat gişesinde alıcı bekliyordu.
Eleştirmenler, Madonna'nın artık eskisi gibi kalabalıkları çekemediğini belirtseler de, sanatçının yine de Pop'un Kraliçesi unvanını yiğitçe savunduğu yorumunu yaptılar.
Stada 80 bin kişiyi toplayamasa da, 16 Ağustosta 50. yaşını kutlayan Madonna, bir genç kız gibi vücudu, çılgın dansları ve iki saati aşkın müthiş performansıyla sahnede hala rakipsiz olduğunu gösterdi.
Şimdiye dek 200 milyon albüm satan Madonna, Paris'teki konserinde yine playback yöntemine başvurdu ve son albümü "Hard Candy"den parçaların yanı sıra eski ve klasikleşmiş şarkılarını yorumladı.
"Stade de France"ta bu akşam bir konser daha verecek olan Madonna, Kuzey ve Latin Amerika'ya gitmeden Avusturya ve Yunanistan'da turnesini sürdürecek.


ensonhaber