Mahsun'un Travesti KardeşiMahsun Kırmızıgül, "Beyaz Melek"te kardeşi rolünü oynayan Sarp Apak'la yeni filminde de çalışmak istiyor.
Mahsun Kırmızıgül ile Sarp Apak'ın kardeşlikleri iyice pekişecek! Kırmızıgül, ilk filmi 'Beyaz Melek'te kardeşi rolünü oynayan Apak'la yeni filmi 'Güneşi Gördüm'de de çalışmak istiyor. Filmin en canalıcı öykülerinden biri; ağabeyin, travesti kardeşini içinde bulunduğu hayattan kurtarmaya uğraşırken yaşadıklarının anlatıldığı bölüm. Ünlü sanatçı, bu bölümdeki 'travesti kardeş' rolünü Sarp Apak'a vermeyi düşünüyor!

İnce eleyip sık dokuyor!

Mahsun Kırmızıgül'ü tek düşündüren ise yeni rolün Sarp Apak'ın Beyaz Melek'teki canlandırdığı karakterle taban tabana zıt olması! Seyircinin kafasını karıştırmak istemeyen Kırmızıgül, bu yüzden ince eleyip sık dokuyor. Rol için beklemede olan Apak'ın ise yakın çevresine, "Ben oyuncuyum her rolün üstesinde gelirim" diyerek role yeşil ışık yaktığı söyleniyor.

Sakallı Mahsun Güneşi Gördü!

Kars'ın Kağızman ilçesinde bir dernek yararına misafir sanatçı olarak konser veren Mahsun Kırmızıgül yeni filmi için uzattığı sakallarıyla görüntülenince sinirlendi!

Tecrübesi var

'Güneşi Gördüm'deki travesti rolünün üstesinden geleceğini söyleyen Sarp Apak, geçen sezon 'Plajda' filmindeki rolü için ağda yaptırıp kadın kılığına girmişti.

(Günaydın)