Ne Olacak Sizin Bu Haliniz" YemeğiOktay Kaynarca, sürekli ayrılıp barıştığı sevgilisi Özgü Namal'ın ailesiyle yemekte buluştu.
İlişkilerini 'bir küs, bir barışık' olarak sürdüren Oktay Kaynarca ve Özgü Namal, kesin ayrılık kararına rağmen yaklaşık 10 gün önce tekrar biraraya geldi. Çift, barışmalarının ardından sık sık Bebek'te yemek yerken görüldü. İkili, bu geleneklerini önceki akşam da sürdürdü. Ancak bu kez yedikleri sıradan bir akşam yemeği değildi! Çünkü ünlü çiftin yanında, Özgü Namal'ın ailesi de vardı.

'Dostça' ayrılmışlardı

Basın mensupları tarafından görüntülendiklerini fark eden Namal ve Kaynarca, mekanı birer dakika arayla ayrı ayrı terk etti. Özgü Namal, anne ve babasıyla birlikte arabasına binerken, Oktay Kaynarca yalnız başına yola devam etti. Soruları yanıtsız bırakan Kaynarca'nın hayli gergin olduğu da gözlendi. Kurtlar Vadisi'nde, Oktay Kaynarca 'Çakır'ı, Özgü Namal da 'Avukat Elif'i canlandırırken tanışan ikili, kısa süre içinde birlikte olmaya başlamıştı. Ancak, 6.5 yıl süren ilişki; Oktay Kaynarca'yla ilgili 'çapkınlık' haberleri çıktıkça sarsılmıştı. Çift geçen haziranda, "Üçüncü şahısların etkisi yok. Dostça karar aldık" diyerek ayrılmıştı.

(Sabah)