Yapımcılar kapkaççı olmuş


Ekranlardan uzak kalan oyuncu Aydan Burhan, yapımcılar hakkında şok iddialarda bulundu..


Ekranlara 5 yıl ara veren 'Mahallenin Muhtarları' dizisinin yıldızı Aydan Burhan, Kanaltürk'teki 'Orada Neler Oluyor' programına neden dışlandığını anlattı…

'Mahallenin Muhtarları' ve 'Yangın Ayşe' dizilerinin ardından ekrana ara veren Aydan Burhan 5 yıllık sessizliğini bozdu. Aydan Burhan "Erol Avcı dışındaki tüm yapımcılar kapkaççı olmuş. Dertleri, imanları para. Oyuncular da rol kapabilmek için onların ağzının içine bakıyor. Bir dizide rol alabilmek için neden bu kapkaççıların çantasını taşıyıp onlara yalakalık yapayım ki?" dedi.

Tiyatro oyunculuğu yaparak ayakta kalabildiğini söyleyen Aydan Burhan sözlerine şöyle devam etti: Bergüzar Korel, Tuba Büyüküstün ve benzeri oyuncu kızlar var. Bu iki ismi birbirinden ayırt edemiyorum. Aynı bakıyor, aynı ses tonuyla konuşuyor, aynı beden hareketlerini yapıyorlar. Bunlar ne yazık ki yamalı oyuncular. Yamalarını da dizilerin alt kadrolarındaki tiyatrocular kapatıyor. Ama ben yama kapatmaya hiç niyetli değilim. Tiyatrocular da bunu yapmasınlar. Artık bizim sektördeki oyuncuların ve yapımcıların yüzde 99'unu yüzlerinden değil, sırtlarından tanıyorum. Çünkü bana sırtlarını dönmüş durumdalar. Zaten bizim camiada iki şey vardır: Önce sırtlarını dönerler, sonra da sırtından bıçaklanırsın".

ensonhaber