Barış'ın şöhreti sınırları da aştı


Barış Akarsu'nun bir İngiliz hayranı torununa 'Barış' adını verdi.


BARIŞ AKARSU İÇİN MEVLİT OKUTULDU
Bodrum'da geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybeden ünlü Rock şarkıcısı Barış Akarsu için Bartın'ın Amasra ilçesinde bulunan mezarı başında Mevlit-i Şerif okundu.

Geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybeden Barış Akarsu için Ramazan Bayramı sebebiyle mezarı başında Mevlit-i Şerif okundu. Mevlit-i Şerif'e Barış Akarsu'nun annesi ve yakın akrabaları, Almanya başta olmak üzere Norveç, Avusturya, Polonya ve Bulgaristan'dan gelen gurbetçiler ile Türkiye'nin dört bir yanından hayranı katıldı.
Mevlit sırasında bazı hayranları gözyaşlarını tutamadı. Aile tarafından Ramazan Bayramı sebebiyle okutulan mevlidin ardından mezarlığa gelenlere gül suyu ve çikolata ikram edildi.

İNGİLİZ KADIN TORUNUNA 'BARIŞ' ADINI VERDİ
Barış Akarsu'nun bir İngiliz hayranı torununa "Barış" ismini koyarken, İngiltere'deki bir kolejde çalışan öğretmen ise öğrencilerine sürekli Barış Akarsu şarkıları dinletiyor.

Barış Akarsu için bu yıl memleketi Bartın'ın Amasra ilçesinde gerçekleştirilen anma etkinliklerine yurt dışından da hayranları katıldı. İngiltere'den anma etkinliklerine katılmak üzere Amasra'ya gelen Henry MC Corriston, Yvonne Fıelds ve İrene Carson, önümüzdeki yıl yapılacak etkinlikler için şimdiden uçak biletlerini ayırtarak, gerekli rezervasyonları yaptıklarını belirtti. Torununa Johnpaul J. Barış adını koyan Maureen Burns ise, önümüzdeki yıl torunu ve ailesiyle Amasra'ya geleceğini dile getirdi.

ABD'DEKİ HAYRANLARI DA GELECEK
Barış Akarsu'nun İngiliz hayranlarından Paula Newton'un ise İngiltere'de çalıştığı kolejde teneffüslerde ünlü şarkıcının şarkılarını dinlettiği öğrenildi.
Barış Akarsu'nun ABD'deki hayranlarının da Amasra'ya gelmesi bekleniyor.

ensonhaber