Kraliçe'nin uşağı sübyancı çıktı


Kraliçe Elizabeth'in yanında çalışan uşak çocuk sapığı çıktı.Buckhingam Sarayı'nda uzun yıllar Kraliçe Elizabeth'in yanında çalışan uşağı sapık çıktı. Paul Kidd'in kraliyetin adını kullanarak küçük çocukları kandırdığı ve cinsel tacizde bulunduğu belirlendi.

İngiltere Kraliçesi, İkinci Elizabeth ve annesi Ana Kraliçe’nin hizmetinde uzun yıllar uşak olarak çalışan 55 yaşındaki Paul Kidd, küçük yaştaki çocuklara taciz suçlamasıyla yargılanıyor. Kidd, çocuklara tacizde bulunduğunu ve bir çocukla cinsel ilişkiye girdiğini itiraf etti.

Bilgisayarında çocuk *****grafisi içeren 18 bin fotoğraf bulunduğu açıklanan Paul Kidd'in, 1977-1979 yılları arasında Kraliçe Elizabeth için çalıştığı, 1979'dan 1984'e kadar ise Ana Kraliçe'nin baş uşağı olarak hizmet verdiği belirtildi. Kidd, suçlarını 1974-1977, 1981- 1983 ve 2005-2008 dönemlerinde işledi. Kraliçenin yanında çalıştığı dönemde daha çok çay servisi yapan çocuk sapığının kraliyetten ayda 4 bin sterlin maaş aldığı belirtildi.

İTİRAF ETTİ
Uşağın yakınları Kidd'in 3 çocuğa cinsel tacizde bulunduğunu itiraf ettiğini söylerken, Kidd'in kraliyet ailesinin ismini kullanarak birçok çocuğu da kandırdığını kaydetti. 14 yıl hapis cezasıyla yargınlanan Kidd'in yargılamasının 4 hafta sürmesi bekleniyor.


ensonhaber