Megastar striptiz barda


Tarkan, kız ve erkeklerin masada striptiz yaptığı Dollhouse'da eğlendi.


Tarkan, Hamburg konserinden sonra kentin dünyaca ünlü eğlence merkezi St.Pauli'de kız ve erkeklerin masada striptiz yaptığı Dollhouse'da eğlendi.
AVRUPA'da yabancı basına da konu son derece başarılı bir turne geçiren Tarkan'ın 4 Ekim'deki Hamburg konseri kentin dünyaca ünlü eğlence merkezi St.Pauli'deki Dollhouse isimli striptiz barda eğlendiği öne sürüldü.

Alsterdorfer Spor Salonu'nda 5 binden fazla kişinin izlediği konser sonrası korumaları ve bir kaç arkadaşıyla G Freiheit üzerinde bulunan St.Pauli'nin en gözde striptiz mekanı Dollhouse'a giden Tarkan'ı korumaların kamuflajına rağmen görüp tanıyanlar şaşkınlıklarını gizleyemedi. Kız ve erkeklerin masa üzerinde ve şov sahnesinde striptiz yaptığı üst tabakaya hitap eden Dollhouse da bulunan az sayıda Türk müşteriler Tarkan'ı hemen tanıdılar. Erkek kadar kadın ziyaretçisi de olan Dollhouse'de bir süre kalan Tarkan, daha sonra korumalarıyla mekandan ayrıldı. Tarkan Düsseldorf konserinden sonra da RTL'in Türk kökenli ünlü sunucusu Nazan Eckes ile kentin Altstadt semtindeki barlar sokağında gezip, bir birahanede oturdu.

ensonhaber