Şenay, modacıya saldırdı


Ünlü manken Şenay Akay, bir defilede modacının üzerine yürüyüp, saldırdıModacı Mustafa Şahin'le kıyafet seçimi yüzünden kavga eden ünlü manken Şenay Akay modacının üzerine yürüyüp saldırdı
Ş.urfalI stilist Mustafa Şahin, memleketinde defile Düzenledi. Tuğba Özay, Şenay Akay, Ece Gürsel, İlgi Gövsa, İlknur Soydaş ve Neslihan Yavuzcan gibi ünlü Mankenlerin podyuma çıktığı 'Karanlıktan Aydınlığa' adlı defile anfi-tiyatro'da gerçekleştirildi. Defilenin finaline doğru ise mankenlerin giyinip soyunduğu kulis odasında Şenay Akay ile Urfalı modacı Mustafa Şahin bir anda birbirlerine girdiler. .

'HADDİNİ BİL'
MODACI Şahin, Akay'a 'Bu kıyafet çok transparan içine astarını giy podyuma öyle çık! Astarını içine giymeyeceksen, o zaman bu kıyafetle podyuma çıkma' dedi. Bunun üzerine Şenay Akay sinirlenerek modacıya 'Sen kim oluyorsun da benimle böyle konuşuyorsun, haddini bil!' diyerek üzerine saldırıp kafasına birkaç kere vurdu.

ŞİKAYET ETTİ
Şenay Akay'ın bu tepkisi karşısında modacı şok geçirirken, Akay'ı sakinleştirmekde Tuğba Özay başta olmak üzere diğer mankenlere kaldı. Şenay Akay'ın çıkacağı final sahnesi ise İlknur Soydaş tarafından gerçekleştirildi. Defile bittikten sonra Şenay Akay'ın bazı kişi ve kuruluşları arayarak modacıyı şikayet etmesi ise dikkat çekti.

ensonhaber