Demet nasıl binici olduğumu iyi bilir


İbrahim Tatlıses, Demet Akalın'a çok ağır sözlerle cevap verdi.Önceki gece katıldığı Airport TV’nin canlı yayınlanan gecesinde konukları coşturan Tatlıses, sözü, "Uçağı Leş gibi" diyen Demet Akalın’a getirdi.

ESKİDEN ATA VRAT SİLAH VARDI
Tatlıses, şöyle konuştu: "Birileri kalkmış benim uçağıma laf atıyor, leş gibi diyor. Burada bulunan sektördeki insanlar da bilirler ki böyle bir şeyin olması mümkün değil. Havacılık kurallarına uymayan bir uçağı uçurmazlar. Bu bir anlamda suç duyurusu gibi. Eskiden, at, avrat, silah vardı. Atın yerini uçak aldı. İbo’da sosyete oldu ya, at yerine uçağa binmek için uçak aldı. Demet Hanım, uçağımıza laf atmış. Uçak leş gibi demiş. Ben gelir temizlerim diye de espri yapmış.

O BENİM NASIL BİNİCİ OLDUĞUMU BİLİR!
Bunu çok açık söylüyorum. Ben hiçbir zaman leş bir ata binmedim. O, benim nasıl bir binici olduğumu iyi bilir." İbrahim Tatlıses, Demet Akalın’ın bu sözlerinden sonra, kendisine atfen medyada yer alan "Pilotunu aradı fırça attı" haberlerinin de gerçeği yansıtmadığını, pilotuyla aralarında böyle bir diyalog yaşanmadığını ifade etti.

Akalın'ın ise "Ben espri yapmıştım, espriden de anlamıyor!" yolundaki sözleri bile ünlü türkücüyü yatıştıramadı.

ensonhaber