Bergüzar Korel, Tan'ı ALDATTI


Ayrılıkları sır gibi saklanan Bergüzar Korel ve Tan Sağtürk hakkında BOMBA açıklama..
Bergüzar Korel Tan'ı aldattı..
Evleneceklerini beklerken sürpriz bir şekilde ayrılan Bergüzar Korel ve Tan Sağtürk
ayrıldıklarını açıkladılar. Hem de nedensiz bir biçimde..
Pek çok haber çıktı ayrılık iddialarına dair, 'evlilik sözleşmesi' denildi, Bergüzar Korel'in
sörf hocasıyla ilişkisi olduğu söylendi.
Bergüzar Korel'in, evlenmeden önce 'Evlilik Sözleşmesi' istediği konusunda mikrofon uzatıldığında Sağtürk, bu iddianın doğru olmadığını söyleyip, şöyle devam etmişti:

"Evlilik sözleşmesi bir tarafın diğerinden fazla malı olursa söz konusudur. Çünkü iki tarafın mallarının koruma altına alınması demektir. Biz Bergüzar ile aynı malvarlığına sahibiz. Bergüzar'ın benden daha fazla malı yok ki aramızda böyle bir sorun olsun. Bu dedikodulara gülüp geçiyorum." demişti.
Kendisini sörf hocasıyla aldattığı yönündeki sorulara ise; "Evlilik arifesinde olduğumuz için bizde de bu durum şok etkisi yarattı.
Bu ayrılığın herhangi bir yanlış tutumumdan dolayı olmadığını özellikle belirtmek isterim. Bergüzar'la birbirimize olan sevgimiz ve saygımız devam ediyor ve edecektir diye düşünüyorum." şeklinde yanıt vermişti.


iŞTE bu iddialardan birini doğrulayan bir mail ulaştı elimize, aynı firmada sörf dersi alan ve ismini açıklamamızı istemeyen bir kişi Bergüzar Korel'İn,
Tan Sağtürk'ü aldattığını anlatan bir yazı gönderdi bize.. Biz o yazıyı yayınlıyoruz;
''Aldatma iddialarını neden yalanlıyor ki..Tan Sağtürk'ü aldattığını.. Özen Su Sporları'ndaki sörf hocasıyla Temmuz ayında kaldığını.. Hatta annesi de oradaydı. Bergüzar Korel bir gün annesiyle beraber oradan apar topar bir ünlünün cenazesine gittiler, ve 2 gün sonra tek başına geri geldi.''


ensonhaber