Sacit Aslan'a suç duyurusu


Sibel Can, eski kayınpederinin ardından şimdi de Sacit Aslan hakkında suç duyurusunda bulunacak.Sibel Can, eski kayınpederi Selçuk Ural'ı mahkemeye vermesinin ardından kendi internet sitesinde hakkında yazılar yazan Sacit Aslan için de suç duyurusunda bulunacak. Sacit Aslan'ın "Sibel Can ile ilgili konularda Selçuk Ural'a şahitlik yapmaya hazırım" sözlerine tepki gösteren Sibel Can, şunları söyledi:


KURU GÜRÜLTÜYE PABUÇ BIRAKMAM
"Benim dişimle tırnağımla, kimseye gebe kalmadan alın terimle kazandığım ismimin üzerinden kimseye prim yaptırmam. Suskunluğum asaletimdendir. Ancak söz konusu benim adım ise kuru gürültüye de pabuç bırakacak değilim..." Ünlü sanatçı, sözlerini şöyle sürdürdü: "Ben 14 yaşında çıktığım Maksim Gazinosu'nda çalışmanın sorumluluğunu yıllarca gururla taşıdım. Benim hiçbir zaman parada, pulda ya da mirasta gözüm olmadı. Ben rahmetli Fahrettin Aslan'ın bana kazandırdığı Sibel Can ismini yıllarca üzerine tek bir leke getirmeden bugünlere taşıdım. Bundan sonra da taşımaya devam edeceğim."

KİMSEDEN KORKUM YOK
Sacit Aslan'ın internet sitesine tedbir kararı koydurarak hakkında haber yapmasını engellemek için avukatına talimat veren ünlü sanatçı "Hakkımı yasal yollardan arayacağım" dedi ve ekledi: "Benim Allah'tan başka kimseden korkum yok. Ben Türkiye'de 7'den 77'ye herkesin sevdiği ve saydığı bir sanatçı, her şeyden önemlisi bir anneyim. Beni halkın gözünde küçük düşürmeye çalışan insanlar kendilerini küçük düşürürler. Hakkımda hakaret sınırlarını aşan hadsiz yazılara ve davranışlara karşı sessiz kalmayacağım."


ensonhaber