Lanetli diye evini satıyor


Ünlü şarkıcı Britney Spears'ın lüks evini 'lanetli olduğu için' satmak istediği söyleniyor ..
Britney Spears, Los Angeles'ta 7.9 milyon dolara satışa çıkardığı evini In Touch dergisine açtı. Ünlü şarkıcının lüks evini 'lanetli olduğu için' satmak istediği söyleniyor ..
Geçtiğimiz yıl yaşadığı sancılı günlerin ardından Britney Spears, hayatında yeni bir sayfa açtı. MTV Video Müzik Ödülleri gecesinde üç ödül birden alarak kariyerinde yine zirveye çıkan Spears, uzun süredir yaşadığı Los Angeles'taki lüks malikanesini satışa çıkardı. Hayatında yeni bir sayfa açmak için bu evini satmak istediğini belirten ünlü şarkıcı, görkemli evine 7.9 milyon dolar fiyat biçti.


Rahatlayacak
İçinde altı yatak odası, bir kütüphane, üç garaj ve havuz bulunan evini iki oğlu Sean Preston ve Jayden James'in ihtiyaçlarına göre dekore ettiren Spears, evindeki son günlerinde In Touch dergisine poz verdi. Evindeki her eşyayı özenerek satın aldığını belirten ünlü şarkıcı, "Tüm eşyalarımı yeni evime de götüreceğim" diye konuştu. Evinde güzel hatıralar kadar kötü anılar da yaşadığını belirten Spears, "Her odasında unutmak istediğim anılarım var" dedi. Öte yandan Spears'a yakın kaynaklar, güzel şarkıcının evi satmasının altında başka bir sebep olduğunu söylüyor. Geçtiğimiz aylarda bir medyuma giden Spears'ın bu evin lanetli olduğunu öğrendiği ve bu nedenle bir an önce elinden çıkarmak istediği iddia ediliyor.


ensonhaber