Gerilediğim ya da ilerlediğim yok


Fahriye Evcen, Özcan Deniz'le ayrıldığı yönündeki iddialara yanıt verdi.Güzel oyuncu sevgilisiyle ilgili çok özel itiraflarda bulundu. İlişkileri hakkında basında çıkan haberlerin çok abartıldığını söyleyen Evcen, "Özcan'la ayrılmadık. Bu olayı çok abarttılar" dedi.

Kelebek'te yer alan habere göre, bu haberleri artık görmezden geldiğini söyleyen güzel oyuncu, "Etkilenmiyorum. Bu camiadan olmayan insanlar da yazılanların yalan olduğunun farkında çünkü. Beni yolda durdurup “siz yazılanlara bakmayın, birbirinize çok yakışıyorsunuz, ikinizi çok seviyoruz” diyenler çok" dedi.

ÖZCAN’LA SÜREKLİ FİLM İZLİYORUZ

Özcan Deniz'le ilişkisinin kariyerinde bir etki etmediğini de belirten Evcen, "Özcan Deniz’le birlikte olduğum için gerilediğim ya da ilerlediğim yok."dedi.

Sevgilisinin de sinemayı çok sevdiğini belirten oyuncu "Bana sürekli bunu, şunu izledin mi diye soruyor. İzlememişsem “Nasıl olur, izlemen lazım, hemen o filmi bulayım sana" diyor ve buluyor da. Her gece bir, iki film izliyoruz. Beni de sürüklüyor, filmleri takip eder oldum sayesinde" dedi.


ensonhaber