Evliyken uzun bacaklı sevgiliye gitmiş


Henüz boşanma arifesinde olan Guy Ritchie ve Madonna, cephesinde sular durulmuyor.Madonna'nın bitmek üzere olan evliliğinin bu duruma gelmesinin nedeni Madonna'nın kocasının muhteşem güzellikteki Tania Strecker ile görüşmesi olduğu ortaya çıktı. Danimarka doğumlu, 1.82 boyundaki Tania Strecker'ın bacak boyu ise yakaşık 94 cm.

İddia edildiğine göre; uzun bacakları ile ünlü Tania, Madonna'nın kocası Guy Ritchie ile görüşmeye devam ediyordu. Guy (40) ise bu durumu kesin şekilde yalanladı. Fakat çiftin arkadaşları, Tania'nın Madonna'ya tercih edilmesinden Madonna'nın hiç korkmadığını söyledi. Popun Kraliçesi Madonna'nın (50) parçalanan evliliği ile iglili konuşan bir arkadaşı; 'Tania, Madonna'dan tam 15 yaş küçük ve çok daha şaşırtıcı güzellikte,' yorumunu yaptı.

Şu an milyoner James de Rothschild ile evli olan Tania, bir radyoya verdiği röportajda; Guy ile 1999 yılında Madonna ile görüşmeye başladıktan sonra flörtlerinin bittiğini söyledi.

Eğer Tania'nın sözleri doğruysa, Guy ve Madonna'nın 2000 yılındaki evliliklerinden önce bu ilişki bitmiş. Ancak Madonna o sıralar henüz hamile kalmıştı zaten oğlu Rocco şu an 8 yaşında. Yani yine Guy'ın hangi kadınla o sırada beraber olduğu kafa karşıklığı yaratıyor.
Bu arada uzun bacaklı güzel Tania'nın Guy'dan önceki eski aşkının Robbie Williams olduğunu da hemen hatırlatalım.

Ayrıca daha önce US Weekly Guy'ın, Madonna'ya 'şiman, çirkin, kırışık, aptal' hakaretlerinden sonra Madonna'nın ona saldırdığı ve kavga ettiğini idda etmişti.

Şimdi de 'Bayan bacak'ın uzun ve aklı baştan alan bacakları ile Guy'ın evliliğini bitirmiş olduğu konuşulsa da Guy ve Madonna'nın sözcüsü; bu yorumları reddediyor.

ensonhaber