SONRADAN GÖRME ACUN


Diplomat kızı Pelin'den görgü dersi..


Christina Aguilera, Acun Ilıcalı'nın Show TV'de sunduğu "Var mısın Yok musun" adlı yarışma programında yarışmıştı. Oldukça ses getiren programda yaşananlar da oldukça eleştirildi. Ama en sert tepki Diplomat kızı Pelin Batu'dan geldi. Batu Acun'a "Sonradan görme" dedi ve görgü dersi verdi.


SONRADAN GÖRME GİBİ...
Pelin Batu, 'Var Mısın Yok Musun' programı hakkında Acun’u kızdıracak sözler söyledi . Pelin Batu, Acun Ilıcalı’nın programına konuk olan dünyaca ünlü şarkıcı Christina Aguilera’nın funlarından birisi olduğunu belirtirken, yarışmadaki ortamı eleştirdi. Pelin Batu, "Ne zaman Türkiye’ye çok ünlü bir şahsiyet gelse ona verilen tepkinin inanılmaz böyle sonradan görme, hatta böyle 3. dünya ülkesi kompleksini yansıttığını düşünüyorum


I WANT TO KİSS YOU NEDİR
Christina Aguilera’yı televizyonculuk adına buraya getirmek bir yarışma için başarıdır, ama böyle ’I want to kiss you, kiss you" nedir bu? Evet arsızlık" diye konuştu.
COSTNER'A DA BÖYLE YAPMIŞLARDI
Geçen yıl ülkemize gelen ve Cumhurbaşkanı Abdullah Gül tarafından da Çankaya Köşkü’ndeki davete çağırılan Hollywood yıldızı Kevin Costner’a gösterilen ilgiye de şaşırdığını anlatan Batu, "Sanki böyle dünyanın en mühim şahsiyeti gelmiş ve bizim ülkemizi kutsuyor gibi bir durum oldu" dedi.

ensonhaber