Anne olmaya hazırlanıyor


Nick Cannon'la sürpriz bir evlilik yapan Mariah Carey çocuk yapmaya hazırlanıyor.Geçtiğimiz nisan ayında Bahamalar'da kendisi gibi şarkıcı olan Nick Cannon'la evlenen Mariah Carey, anne olmak için kolları sıvadı. Yaklaşık altı aydır Cannon'la evli olan 39 yaşındaki pop yıldızının daha fazla gecikmeden anne olmayı istediği söyleniyor. Bir süredir doktorlarıyla görüşen Mariah Carey, düzenli olarak kontrollerini yaptırıyor.
HARİKA BABA OLUR
Anne olabilmek için önünde hiçbir engel kalmasını istemeyen seksi şarkıcı, "Yıllardır müzik kariyerim için uğraştım. Ne kendime ne de özel hayatıma gereken vakti ayıramadım. Artık çocuk sahibi olmak istiyorum. Nick'in harika bir baba olacağına eminim" diyor. Ünlü çifte yakın kaynaklar, ikilinin bir süredir çocuk sahibi olmak için çaba sarf ettiklerini söylüyor. Önümüzdeki Noel'de ünlü kayak merkezi Aspen'de eşiyle tatil yapmaya hazırlanan Carey, 2009 yılı programını da hamileliğine göre belirleyecek.
Bir an önce anne olmayı isteyen Mariah Carey, koruma sayılarını artırdı. Carey, iki koruması olmadan hiçbir yere gitmiyor.
Geçtiğimiz günlerde eşiyle birlikte Disneyland'e giden Mariah Carey'nin çocuklara gösterdiği yakınlık dikkat çekti.
Ünlü şarkıcı artık ağzına alkollü hiçbir içkiyi koymuyor ve beslenmesine de çok dikkat ediyor.

ensonhaber