Cem Yılmaz ile Fatih Ürek arasındaki söz düellosu sona erdi.


Sorunun yanlış anlaşılmadan kaynaklandığını çözen ikili, Yılmaz'ın önümüzdeki yıl çekeceği sinema filminde işbirliği yapmak üzere de görüşmelere başladı.
Birkaç gün önce buluştular
Cem Yılmaz, "Şeytanın Pabucu" filminde maço erkek rolünde izlediği Fatih Ürek hakkında “Erkek rolüne gireceğini bilsem filmimde oynatırdım” demiş, ünlü komedyene sinirlenen Ürek'in "Araştırsın bakalım, kendi filmlerinde

oynattıkları çok mu erkekmiş" sözü ise yeni bir polemik başlatmıştı. Ama atışma kısa sürdü, taraflar uzlaşmaya vardı. Yaptıkları telefon görüşmesinde gerginliğin yanlış anlaşılmadan kaynaklandığını çözen ikili, birkaç gün önce bir araya geldi.
Yılanın başını kopardım
Cem Yılmaz'ın işte o buluşmada, oyunculuğunu çok beğendiği Fatih Ürek'e önümüzdeki yıl çekeceği yeni filmi için teklif götürdüğü ortaya çıktı. Haberi doğrulayan Ürek, "Ben Cem'i yanlış anlamışım. Onu çok severim, aramızda da hiçbir sorun yok. Ayrıca Cem'le bir filmde oynayacağım doğrudur. Bundan böyle beni yılan dansımla değil, oyunculuğumla konuşacaksınız. Yılanın başını koparıp attım" dedi.


hurriyet