İBO'ya TIKKY sevgili


İbo'nun son sevgilisi çok tanıdık..İddialara göre İbrahim Tatlıses, bir başka ünlü ile bir süredir gizli aşk yaşıyor. O ünlü isim aslında çok tanıdık.

Önceki akşam Star TV'de yayınlanan Mega Magazin programında İbrahim Tatlıses'in Bez Bebek dizisinin yıldızı Evrim Akın ile gizli aşk yaşadığı açıklandı.

BEYAZ KÜRT OLDU TIKKY SEVGİLİ YAPTI
Daha önce "kulak kıllarıma epilasyon yaptırıyorum" diyen İbrahim Tatlıses bir süre önce vücundaki tüyleri de aldırmıştı. İbo, 40 BİN YTL ÖDEYİP, Büyük külübe de üye olunca "BEYAZ KÜRT oldu" yorumları yapılmıştı. İbo'nun Selin'le olan aşkı da ortaya çıkınca yorumlar yerini "BEYAZ KÜRT oldu TIKKY sevgili yaptı"ya bıraktı.

HER ÖĞLEN BALIK SEFASI
İddialara göre İbrahim Tatlıses, Evrim Akın'ı Bez Bebek'in Mecidiyeköy'deki çekimlerinden alıp, her öğlen Sarıyer'de balıkçılara götürüyormuş.

ŞÖHRET AVRUPA YAKASI'YLA GELDİ
"Avrupa Yakası" dizisindeki tikky Selin rolüyle yıldızı parlayan Evrim Akın, bir dönem İbrahim Tatlıses'in yanında da çalışmıştı. Avrupa Yakası ile şöhreti yakalayan Evrim Akın ve Tatlıses'ten henüz konuyla ilgili herhangi bir açıklama gelmedi.

ensonhaber