Sevgililerinin sayısını bilmiyor


Kate, gösteri dünyasının en çapkın kadınlarından biri olma özelliğini elinde tutuyor.Hollywood'un yıllar geçse de 'çılgın kız' sıfatını hiç bırakmayan yıldızı Goldie Hawn'ın aktör Bill Hudson ile evliliğinden dünyaya gelen kızı Kate, gösteri dünyasının en çapkın kadınlarından biri olma özelliğini elinde bulunduruyor. Henüz 30 yaşına bile gelmeyen Hudson'ın başından bir evlilik ve sayısız gönül macerası geçti. İşte güzel çapkının aşk defterinden satırlar.
Matt LeBlanc
Kate Hudson, henüz 16 yaşında bir genç kızken aktör Matt LeBlanc ile flört etti. Bu ilişki kısa sürdü ama Hollywood çevrelerinde çok konuşuldu.
Brendan Sexton
İkili 'Desert Blue' adlı filmin çekimleri sırasında tanışıp birbirlerine aşık oldu.
Chris Robinson
Hudson ile Robinson ilk olarak 1998'de bir Cadılar Bayramı partisinde tanıştılar. Ama 2000 yılına kadar birbirlerini hiç görmediler. 2000 yılının Mayıs ayında çıkmaşa başladıktan 4 gün sonra aynı evde yaşamaya başladılar ve yıl bitmeden de evlendiler. Çiftin Ryder adını verdikleri oğulları 20004'te doğdu. 2006'da ayrılmaya karar verdiler ve bir yıl sonra da boşandılar.
Owen Wilson
İkili, tam da Hudson eşinden ayrı yaşamaya başladığı sırada 'You, Me and Dupree'nin setinde tanıştı. Mayıs 2007'ye kadar flört ettiler. Hudson, Wilson'dan ayrılınca gerç aktör intihara teşebbüs etti. İkili bir süre sonra yine birlikte göründülerse de ilişkileri bu kez de yürümedi.
Damien Rice
İkili yönetmer Brett Ratner'ın doğum günü partisinde tanıştılar. Kimi iddialara göre sevgiliydiler, kimi iddialara göre de sadece arkadaş.
Nic Cester
Hudson ile eski eşi Robinson'a benzetilen ve tıpkı onun gibi müzisyen olan Cester, 2007'de Fool's Good adlı filmin çekimlerinde tanıştılar. Ama ilişkileri kısa sürdü.
Dax Shepard
Hudson, kendisi için intihara kalkışan Owen Wilson'dan ayrıldıktan sonra 2007'de Shepard ile flört etmeye başladı.Bu ilişki de kısa sürdü Dax Shepard Hudson'dan ayrıldıktan sonra Kirsten Bell ile görülmeye başladı.
Orlando Bloom
Hudson'ın bu ilişkisi ya gerçekten çok kısa sürdü ya da sadece söylentiden ibaret kaldı. Ama şu atasözünü de unutmamalı "ateş olmayan yerden dumak çıkmaz. "
Lance Armstrong
Hudson, Owen Wilson'dan ikinci kez ayrıldıktan sonra efsanevi bisikletçi Armstrong ile çıkmaşa başladı. Ama Hudson'ın bu ilişkisi de fazla uzun ömürlü olmadı.
Eric Lindros
Goldie Hawn, uzun süredir birlikte yaşadığı aktör Kurt Russell'ın da tanıdığı emekli buz hokeyi oyuncusu Lindros ile ilişkisi yüzünden Armstrong'dan ayrıldığı iddia ediliyor.

ensonhaber