Bu yaptığın ERKEKLİĞE YAKIŞMAZ


Yeni sevgiliden eski eşe ÇIPLAK POZ uyarısıEski eşi Kaya Çilingiroğlu'nun, Hülya Avşar için söylediği "Ayvalık'ta üstsüz yakalanma hikayesi yalan. O fotoğrafları bilerek vermiş" sözleri, Avşar kızının sevgilisi Sadettin Saran'ı çıldırttı. Saran, Çilingiroğlu'na "Erkekliğe yakışmaz böyle bir davranış" dedi.

ERKEK ADAM BÖLYE KONUŞUR MU?
Takvim'in haberine göre, "Hülya Ayvalık'ta bilerek üstsüz yakalandı" diyen Çilingiroğlu'na Sadettin Saran'dan sert cevap geldi. Hülya Avşar zor durumda kaldı.Saran ve Çilingiroğlu'nu karşı karşıya getiren o poz..

Hülya Avşar'ın eski eşi Kaya Çilingiroğlu'nun geçtiğimiz günlerde bir röportajında yaptığı açıklamalar Sadettin Saran'ı çok kızdırdı. Hülya Avşar'ın Ayvalıkta'ki evinde üstsüz görüntülenmesiyle ilgili, "Hülya'nın üstsüz yakalanma hikayesi tabii ki yalan, ben o evi biliyorum. Öyle bir şey olmaz. O fotoğrafı bilerek vermiş" diye açıklama yapan Çilingiroğlu'na Sadettin Saran'dan sert cevaplar geldi. Hülya Avşar'ın yeni hayat arkadaşı Saran, yakın dostlarına dert yanarak, "Erkek adam eski eşinin arkasından böyle konuşur mu? O insan sana yıllarını vermiş ve kızının da annesi... Erkekliğe yakışmaz böyle davranış" diyormuş.

'ARTIK MESAFELİ OL'
Saran'ın bu sözlerden sonra Hülya Avşar'a da sitem ederek, "Bak biz senin eski eşine saygı duyuyoruz ama o bizim ilişkimize saygı duymuyor. Kızının babası olabilir ama onunla ilişkini gözden geçir. Kaya ile artık mesafeli ol" dediği iddia ediliyor.


'GENİŞ AİLE'YE NAZAR DEĞDİ
Hülya Avşar'ın boşandığı Kaya Çilingiroğlu ve yeni eşi ile görüşmesi, diğer yandan Çilingiroğlu-Avşar çiftinin kızları Zahra'nın da Çilingiroğlu'nun yeni eşi ve çocukları ile sık sık görüşmesi ve çok iyi anlaşması basına, 'geniş aile' başlıkları ile yansımıştı. Ancak Kaya Çilingiroğlu'nun eski defterleri açması ve eski eşinin bilerek üstsüz poz verdiğini açıklaması bu mutlu tabloyu bozdu.ensonhaber