Brad'le her akşam banyo yapıyoruz


Angelina Jolie, Brad Pitt'le aşklarını nasıl taze tuttuklarını anlattı.
Hollywood'un gözde çiftlerinden Angelina Jolie ve Brad Pitt, Life&Style dergisine verdiği röportajda zayıflamasının sırrını şöyle anlattı:
"Altı çocuğunuz olduğu zaman hareketsiz kalmanız mümkün değil. Peşlerinde koşmaktan kilo verdim." Yeni doğan bebeklerini emzirmesinin de kilo vermesine önemli katkısı olduğunu belirten ünlü aktris, "Maddox, Pax, Zahara ve Shiloh, kardeşlerinin doğmasıyla kendilerini daha da büyümüş hissetti. Bu nedenle bebeklerin bakımında bana çok yardım ediyorlar" şeklinde konuştu. Güzel oyuncu her zaman romantizme zaman ayırdığını da anlattı. İkizlerin doğumundan sonra Brad Pitt'le aşklarını nasıl taze tuttuklarını ise şu sözlerle dile getirdi: "Çocukların hepsi uyuduğunda Brad'le birlikte baş başa küvete giriyoruz.

Hem dinleniyoruz hem de romantik dakikalar geçiriyoruz." Bazı zamanlarda odalarının kapısını kilitlediklerini de belirten Jolie, "Çocuklar yine de çok ısrarcı olabiliyor ve kapıyı çalmaktan vazgeçmiyorlar. İzin versek hepsi bizimle uyumak istiyor" şeklinde konuştu.

ensonhaber