Geçtiğimiz temmuz ayında eski mankenlerden Önder Bekensir ile Bodrum'da evlenen sosyetik güzel Süreyya Yalçın, dün avukatına vekalet vererek boşanma davası açtığını söyledi.
Bekensir ile anlaşmalı boşanacağını söyleyen Yalçın, "Ben aldatıldığım için ayrılıyorum" dedi...
ÜÇ ay evli kaldığı eşinin 10 gün önce eski sevgilisi Courtney Jacobs ile mesajlaştığını gördüğünü, telefon mesajlarını yakaladığını belirten Süreyya Yalçın, bir süre kalmayı plandığı İsviçre'den sorularımızı yanıtladı. Uzun süre Türkiye'ye

dönmeyeceğini belirten sosyetik güzel, şu açıklamayı yaptı:
"Ben Önder'i çok eski tanırım. Severek, aşık olarak evlendim onunla... O yüzden bu evlilik için aceleci davrandığımı falan düşünmüyorum. Evet, üst üste kısa süren evlilikler yaşadım. Ama kim boşanmayı ister ki. Son evliliğimde yaşadığım şey ne yazık ki affedilir bir şey değil. Ben Önder'in o Amerikalı sevgilisi ile mesajlaştığını gördüm. Benim gördüğüm önemlidir. Ve çok üzüldüm, kırıldım. Her aldatılan kadın ne hissediyorsa onları yaşadım. Ama asla gözyaşı dökmedim. Benim ağlama duygum yoktur. Kimse için, hele bir erkek için asla ağlamam. Tabii ki yaşadığım şey bir kadın olarak çok ağır bir şey. Ama unutulmayacak bir şey değil. Şu an İsviçre'deyim ve bir süre burada kalmayı planlıyorum. Benim için Önder Bekensir ve bu evlilik bitmiştir. Bir daha geri dönüş olmaz. Tabii aşk ve sevgi bir anda olup, biten bir şey değil. Bu zor günler de geçecek. Biz Önder'le çok iyi anlaşıyorduk ama aynı çatı altına girince durum çok farklı oldu. Bundan sonra ona mutluluklar dilerim. Erkekler ne yazık ki böyle. Ben erkek kardeşime bile bu anlamda kefil olamam. Hayatımda yaptığım hiçbir şeyden pişmanlık duymuyorum. Önder'le evlendiğime de pişman değilim. Ancak bundan sonra evlilik için asla acele etmeyeceğim. Tek öğrendiğim bu oldu..."