Seksi görünmek için ne tercih ediyorlar


All dergisi, ünlü isimlere kendilerini hangi kıyafetle seksi hissettiklerini sordu.


All dergisi sordu: 'Kendinizi seksi hissetmek istediğinizde ne giyersiniz?' Ünlü isimler, ağızbirliği etmişçesine aynı cevabı verdi:
Çağla Şikel/ Manken
Avam olmamalı
"Açıkçası seksi olmaktan çok bakımlı ve enerjik görünmek tercihimdir. Ancak çarpıcı bir stiletto, etek, atlet, çok şık sırt veya omuz dekolteli bir bluz ve tabii ki skinny jean beni seksi hissettirebilir. Seksi olmaya çalışmak veya seksi olmak adına avam tercihlerde bulunmaktan her zaman kaçınmalı."

Eda Taşpınar/ Stil ikonu
İşte en seksi kıyafetim!
Kendimi seksi hissetmek istediğimde, rengi ateş kırmızısı olan mini Azzedine Alaia elbisemi, stilettolarımla beraber giyerim. Daha seksi bir giysi düşünemiyorum.

Seda Akman/ Oyuncu
Dekoltesiz de seksi olunur
"Makyajsız, en doğal halimdeyken, bir jean ve beyaz tişörtle bile kendimi seksi hissedebiliyorum. Mini etek ve göğüs dekoltesi olmadan, abartısız ve sade bir duruş bile kadını seksi yapabilir. Benim için; uzun, siyah bir elbise yeter de artar bile...

Sinemis Candemir/ Oyuncu
Kararı verince kolay!
Seçimlerim nereye gittiğime bağlı olarak değişebilir. Boxerın üzerine giydiğim tişört de oldukça seksi olabilir, üzerime oturan şık bir gece elbisesi de... Siz kendinizi seksi hissetmeye karar verdikten sonra hal ve tavırlarınızla zaten seksi olursunuz. Kıyafet, aksesuvar, makyaj ve saç, sadece bunu tamamlayan küçük detaylardır diye düşünüyorum.

ensonhaber