Asla albüm yapmam


Son oynadığı filmlerde şarkı söyleyen Özgü Namal, 'filmde söylerim sahneye çıkmam' dediPolis’in ardından ‘Güneşin Oğlu’nda da şarkı söyleyen Özgü Namal, “Hünerimi sergilemeyi seviyorum. Ama asla albüm yapmam” dedi

Haluk Bilginer ve Özgü Namal, ‘Polis’ten sonra ‘Güneşin Oğlu’ adlı fantastik komedi filminde bir araya geldiler. Bülent Emin Yarar, Hümeyra, Köksal Engür, Ahmet Kural ve Tansu Biçer gibi isimlerin de rol aldığı filmin galası City’s AVM’de yapıldı.

Özgü Namal, filmde şarkı söylemesinin rol gereği olduğunu söyledi ve “Polis filminde de şarkı söyledim. Bu tarz rolleri iyi beceriyorum çünkü sesime güveniyorum. Ama bu demek değil ki, ileride albüm de yaparım. Asla. Sadece oynadığım filmlerde şarkı söylemeyi seviyorum, sahnede olmayı değil” dedi.

Filmin oyunculardan Hümeyra galaya katılmadı. Namal, “Hümeyra beni aradı ve çekimleri olduğundan dolayı katılamadığı söyledi” dedi. Haluk Bilginer ise eşi Aşkın Nur Yengi’nin evde çocuk baktığı için yalnız katıldığını belirtti. Oyuncular gala sonrası Ece Bar’da eğlendi.

Güneşin oğluyum

Bütün hayatını bir mucize bekleyerek geçiren Fikri Şemsigil sonunda bu mucizeyi yaşar ve ‘güneşin oğlu’ olduğunu öğrenir. Fakat yaşadığı mucize, düşündüğünün aksine hayatını altüst eder. Çünkü ruhu artık, çevresindeki insanların bedenlerine girip çıkmaktadır. Ve sonunda bu kez yıllarca beklediği mucizeden kurtulmak için gerçeklerin peşine düşmek zorunda olduğunu anlar.


ensonhaber