Asla GAY'i oynamam


Ünlü oyuncu Erkan Petekkaya asla gay rolünde oynamayacağını belirtti.
Son Bahar dizisinin 'Galip'i Erkan Petekkaya, bir programa konuk oldu. Petekkaya, oynayacağı roller için seçici davrandığını belirterek, "İçime sinmeyen, bu benim vücut ritmime, kimyama aykırı dediğim rolleri oynamam. Beceremem de zaten. Bir oyuncu her şeyi oynayacak diye bir şey yok. Oynayabilenler olabilir ama ben onlardan değilim" dedi.

Petekkaya'ya daha önce verdiği bir röportajda gay rolünde oynayamayacağı sözleri hatırlatılarak nedeni soruldu. Başarılı oyuncu bu soruyu şöyle yanıtladı:

"Binlerce rol varken neden gay rolünde oynayayım ki. Benim ailem niye beni öyle görsün? Oynayana saygı duyarım, elini öperim ama bana ters."

DİZİLERDEN DOLAYI SİNEMA YAPAMIYORUM

Yeni filminde oynaması için Mahsun Kırmızıgül'den bir teklif aldığını söyleyen Petekkaya, sürekli şehir dışında olan film çekimlerinin, dizi çekimlerini aksatabileceğini düşünerek teklife hayır demek zorunda kaldığını belirtti.

Petekkaya, " Ben burada dizi çekiyorum ve bu işten bir sürü insan ekmek yiyor. Ben bütün konsantrasyonumu diziye vermek zorundayım. Sinema yapabilmek için benim bir süre dizi yapmamam gerek" dedi.


ensonhaber