Bu gaflar gülmekten öldürüyor,ünlülerin en komik gafları...Charlotte Church: Amerika'da olmayı çok seviyorum. (Kanada, Toronto'da sahnede konuşma yapıyor…)Jessica Simpson: 23 büyük bir yaş. Neredeyse 25'sin. Bu da neredeyse 20'li yaşların ortasındasın anlamına geliyor.


Madonna: Bir sonraki gün öleceğimi düşünüyordum. Bu düşünce bana tuvalette oturmuş tuvaletimi yaparken musallat olmuştu. En çok düşüncelere daldığım yer de orasıdır zaten.Liam Gallagher: Bir uzaylı görsem ona ‘Buradan defol pislik!' derdim. Çünkü hangi gezegenden gelirse gelsin orada Beatles gibi bir grup ya da kahrolası iyi müzisyenler yok biliyorum

Christina Aguilera: Bu sene Cannes Festivali nerede yapılacak?Jade (BB3): Tavukların peynir yediğini sanırdım.


David Beckham: Brooklyn'i kesinlikle vaftiz ettireceğiz. Ama hangi din için ona daha karar vermedik!Scarlett Johansson: ‘Peki ya beynim? Kalbim?' (Esquire dergisi tarafından ‘Yaşayan En Seksi Kadın' seçildikten sonra...)


Patrick Swayze: Hoş insanlar heyecanımı azaltır. Bu kategoriye ben de dahilim.

Paris Hilton: Ölü insanlardan nefret ediyorum.


Ian Rush: Galler'den İtalya'ya taşınmak başka bir ülkeye taşınmak gibi bir şey.


Greg Norman: Ebeveynlerime çok şey borçluyum. Özellikle anneme ve babama!


Al Gore: İnterneti ben yarattım!


Tom Cruise: Çocukları severim. Ben de bizzat bir zamanlar çocuktum.Alicia Silverstone: 'Clueless' adlı filmin çok derin bir teması vardı. Bence hafifliği içinde bir derinliği vardı. Yani hafiflik eğer gerçek hafiflikse çok derin bir yerden gelmesi gerekir.


Brad Pitt: Anlamadığım şey evliliğin ölene kadar sürmesi gerektiği...

mynethaber