Şaka yaptım açmayacağım


Özgü Namal, 'Açmaya yukarıdan başladım' sözünün şaka olduğunu söyledi.Özgü Namal, "Bir elbise giydim başıma gelmedik kalmadı. Şaka yaptım şaka" dedi.

"Güneşin Oğlu" filminin galasında giydiği göğüs dekolteli elbise için "Açmaya yukarıdan başladım" yorumunu yapan Özgü Namal, "Bir elbise giydim başıma gelmedik kalmadı. Şaka yaptım şaka" dedi.


Haberlerden rahatsız oldu
Özgü Namal, Meral Okay ve Beyazıt Öztürk'ün sunduğu "Nası Yani" programında, "Güneşin Oğlu" filminin galasında giydiği dekolteli elbise için "Açmaya yukarıdan başladım, aşağılara doğru devam edecek" demiş ve bu sözleriyle manşete çıkmıştı. Ünlü oyuncu, bu durumdan duyduğu rahatsızlığı önceki akşam katıldığı "Haydi Gel Bizimle Ol" programında dile getirdi.

Ben de kadınım ve insanım
"Bir elbise giydim, başıma gelmedik kalmadı" diyen Namal, "Herkes giyiyor, niye yaa? Hani yapmazsın yapmazsın bir tane yaparsın ya... Ben de kadınım. Bir de şakasını yaptım Meral (Okay) Abla'ya açacağım diye. Efendim üstten başladı. O ne ya? Şaka yaptım şaka! Ne oldu? Ben şaka yapınca bir şey oluyor, anlamıyorum" diye konuştu.

Hürriyet

ensonhaber