EVLİLİK DIŞI bir çocuk doğurmam


Asena, hakkında bilinmeyenleri anlattı.Oryantal Asena Bugün gazetesi muhabiri Şebnem Özuzcan’a çarpıcı açıklamalarda bulundu. Evlilik dışı bir çocuk olduğunu söyleyen Asena, “Evlilik dışı bir çocuk doğurmam. Bu benim kanunlarımdan biridir” dedi.

Asena, 'Çarkıfelek'te hosteslik yapıyor, dansa devam ediyor; peki başka ne yapıyor?
Maxi single'm çıktı. Adı; 'Dönüşü Yok'. Geçen Cuma Günay' da sahne almaya başladım.

Sahnede tek başına şarkı söyleyecek kadar kendine güveniyor musun?
Ben şarkı söylemeye sesimin uygun olmadığını ama kulağımın iyi olduğunu hayranlarıma söyledim. "Yok biz seni böyle de seviyoruz" dediler. Sonra bu işe soyundum.

ÇOCUĞUMU GÖSTERMEM

Fiyatını artırdın mı?

Solist olunca dans ettiğim gibi fiyat almıyorum tabii... Çünkü arkamda koca bir ekip var. Onları da doyurmam lazım.

Babaannenin kulaklarını çok çınlattık, o nasıl iyi mi?
Çok hasta. Felç oldu babaannem 3 ay oldu, Alzeheimer. Suni besleniyor, vücuttan besleniyor. Konuşamıyor ama anlıyor. Evde onun için küçük bir hastane yaptım, hemşiresiyle, bakan hanımıyla... Babaanneme bebek gibi yıkayıp paklayıp, mis gibi bakıyorum.

Senin gibi bir evladın olsun istemez misin, anne olmak için daha ne bekliyorsun?
Anne olmak istiyorum. Ben hamile olsam, çocuğumu kimse göremez. Doğumumun ve çocuğumun reklam olmasına asla izin vermem.

Ama bizim hamile ünlüler ne yapıyor?
Cümbür cemaat doğuruyorlar. Doktorlar, hemşireler, doğum koçları yok anasının gözü! Ayıptır. Nispet yapar gibi. Allah bana evlat nasip ederse, çatır çatır normal doğumla doğuracağım.

Evlilik dışı çocuk yapmayı düşünür müsün?
Evlilik dışı doğurmam. Ben evlilik dışı bir çocuğum çünkü. Ama tabii bazen evlilik dışı doğurmak zorunda kalıyorsun.

HİÇ TACİZE UĞRAMADIM

Kazayla evlenmeden hamile kalsan doğurur musun?

Ben doğurmayacağım çocuğa hamile kalmam. Benim kanunlarım vardır, bu da kanunlarımdan biridir.

Dansöz olmaktan, kariyerini bu doğrultuda yapmış olmaktan mutsuz musun?
Dansöz olmaktan gurur duyuyorum. Yaram yok! Okuyup da adam olamamış entel öküzlere sesleniyorum. Ben bütün Türkiye'ye bir dansözün basit olmayacağını öğrettim. 15 senedir bir kere bile tacize uğramadım.

GERÇEK STAR BENİM

Bizdeki starları nasıl buluyorsun?

Türkiye'de "starım" diye geçinenlere bak, çık bakalım Fransızların önüne.. Salonu Avrupa'da yaşayan Türklerle doldurmak yok haaaa. Genelde bizim starlarımız Avrupa'da Türklere konser veriyorlar sonra, "Ben yurt dışına açıldım" diyorlar. Ne yapayım len böyle açılmayı.. Kimi kandırıyorsun, o ülkenin insanlarına şarkılarını dinletebiliyorsan, sevdirdiysen amenna..

Dans ediyorsun, starlardan daha şanslısın?
Görsel olarak hitap ediyorum insanlara İstediğim her ülkede sahneye çıkar, dans eder ve alkışımı alırım. Gerçek star benim işte...

MiCK JAGGER AYAĞA FIRLADI

Paris Hilton'la göbek atman dahiceydi. Kutlarım! Bugüne kadar hangi dünya starlarına dansettin?

Mick Jagger, Tina Turner, Mel Gibson, Bill Clinton ve Gloria Gayner'a dans ettim. Üstelik kanıtlarım da var.. Bazıları gibi atmıyorum. Hatta hiç unutmam Mick Jagger beni sahnede görünce ayağa fırladı. En arkada oturuyordu, yanıma geldi. Adam vallahi gözlerini benden alamadı. Hasta oldu göbeğime. Arkadaşına, "Bu kızı da yanımıza alıp Amerika'ya götürelim" dedi. O zaman çok çıtırdım.

HİÇ KİMSE BENİ BİTİREMEZ, TÜKETEMEZ

Bana insanların seni sevmesi için bir sebep söyler misin?

Hayranlarım benim patavatsızlığımı seviyor. Dobracıyım ben ne yapayım yani! Delikanlıyım. Söylenemeyen şeyleri patır patır söylüyorum. Doğallığımı seviyorlar. Her şeyimle babaanneme çekmişim.

Seni çözmek zor, sen kendini benim için çözsene?
Her şeyden önce ben bir köy kızıyım. Özüm bu. İnekleri otlatırım, sağarım, bahçede çapa sallarım. Nereli olduğumu merak edenler öğrensin; Rizeli'yim. Karadeniz kadınıyım. Yeri geldiğinde erkek gibiyimdir de...

Cümle aleme duyuralım istersen; Asena bitti mi, yakın zaman da bitecek mi, bu kadının sonu ne olacak, sen bir şeyler söyle?
Asena bitmez, kimse beni bitiremez. Ekmeğimi taştan çıkarırım. Turizm mezunuyum. Otellerde çalışırım, THY'ye girerim. İşletmecilik yaparım. Üç dil biliyorum. Üç insanım. Gider ana okulu açarım. Beni kimse tüketemez. Babaannemin duası bana yeter. O bir beddua ederse herkes tepetaklak olur. Kimsenin ekmeğiyle oynamadım. Kimsenin hakkını yemedim. Geceleri rahat ve huzurlu uyuyorum. (Bugün)

ensonhaber