İbo'yu dinlemeye alan kişi kim


Türkücü İbrahim Tatlıses'in arabasına kim 'cep telefonu' yerleştirdi?


İbrahim Tatlıses’ten erkeklere ‘casus telefon’ uyarısı! Ünlü türkücü, İbo Show’da “Siz siz olun, eşinize kendi arabanızı emanet de olsa, 2-3 günlüğüne vermeyin” dedi ve başından geçen ‘dinlenme’ olayını anlattı:

ArabayI verdin. Nereye gittiğini bilmiyorsun. Ama o gidiyor bir elektronikçiye arabanızın içine bir telefon yerleştirtiyor.

BİR kere gönderdim arabayı aradılar ve tavandaki iç lambanın oradan bir telefon çıktı.

İnternetten program indirip, telefona yüklüyorsun. Karşı tarafın hiçbir şeyden haberi yok. Sen o telefon numarasını arıyorsun ama çaldığını karşı taraf duymuyor. Olduğu gibi o ortamda ne varsa dinliyor ve kaydediyor. Sakın eşinize araba vermeyin. Bunu yapanlar erkekler değil kadınlar.

İbrahİm Tatlıses’in açıklamalarını şaşkınlıkla dinleyen Gülben Ergen, “Sen bir haltlar karıştırdın da bu kadar durdun üstünde. Bunun altından bir şey çıkar” dedi. Tatlıses ise olayı kendi üzerinden atarak “Benim arkadaşıma yapılan bir olaydı da çok ağrıma gitti” dedi.

Bastır parayı herkesi dinle
Telefonunun marka ve modeline göre bir yazılım programı yükleniyor. Bu program internet üzerinden 600 YTL ila 2 bin YTL arasında satılıyor. Yükleme yapıldıktan sonra bu telefon üzerinden dinleme, SMS takip etme, kart değişse bile yeni numara bulabilme yapılabiliyor.

ensonhaber