Kendimden sıkılıyorum


Ünlü popçu Mustafa Sandal 'Ben bile zaman zaman kendimden sıkılıyorum' dedi.Ünlü popçu Mustafa Sandal, yakın zaman içinde Türkiye'den bir dünya starının çıkamayacağını belirterek, "Ben bile zaman zaman kendimden sıkılıyorum. Yalnızca bizimle olmaz" dedi.
Sandal, müzik dünyasında bir çöküş olduğunu belirterek, "Biz 90'lı yıllarda dörtlü bir gruptuk. Ancak, şu anda erkek popçular arasında bizim gibi yeni bir grup daha çıkmadı. Müzik dünyasındaki çöküşü dinleyicilerin ilgisizliğine bağlamamak gerekiyor. Onlar ne yapsın? Sürekli bizi mi tüketecekler? Ben bile zaman zaman kendimden sıkılıyorum. Yalnızca bizimle olmaz. Geriden bizi zorlayacak yeni pop starlar gelmeli. Bu sessizlik beni çok üzüyor" dedi.

Geçtiğimiz yıllarda MTV müzik listelerinde defalarca bir numarada yer alan ve Avrupa'da altın plak alan Mustafa Sandal, Türkiye'den yakın zamanda bir dünya starının çıkmasının zor olduğunu belirterek şunları söyledi:

"Sadece güzel kadın ya da yakışıklı çocuk olmak yetmiyor. Lisan, eğitim, genel kültür ve star ışığı olmadan dünya starı olmak çok zor. Ancak, bir şarkını beğenirlerse sadece ülke ülke gezdirip bir kenara bırakırlar. Onlar da kendini dünya starı oldum zanneder. Ama gerçekler öyle değil".

ensonhaber