Anne olduktan sonra hassaslaştı


Açıkkapı Sosyal Sorumluluk Derneği üyelerinden Nevbahar Koç, anne olduktan sonra sosyal konularda daha da hassaslaştığını söyledi.Hello dergisine konuşan iki çocuk annesi Koç, "Tabii ki anne olmadan da sorumluluk projeleri içinde yer alıyordum. Ama çocuğumun olması, çocuklarla ilgili duygularımı daha da hassaslaştırdı" dedi.
İlk kez 2005 yılında bir araya gelen ve hayata geçirdikleri projelerle yarının 'kimsesiz' büyüklerine el uzatan Açıkkapı Sosyal Sorumluluk Derneği üyelerinden Ali Koç'un eşi Nevbahar Koç, anne olduktan sonra sosyal konularda daha da hassaslaştığını belirtti.
Hello dergisine konuşan iki çocuk annesi Nevbahar Hanım, "Tabii ki anne olmadan da sorumluluk projeleri içinde yer alıyordum. Çocuğumun olması, çocuklarla ilgili duygularımı daha da hassaslaştırdı. Kendi çocuklarıma nasıl ki sevgi, şevkat, emek, psikolojik destek verip, iyi bireyler olması için çaba harcıyorsam tüm o çocukların da bu duyguları yaşamasını istedim. Bizim verebileceğimiz en önemli şey bir örnek sunmak" dedi.

ensonhaber