Ünlülerin TACİZCİ çocukları


Arabalarıyla caddede hız rekoru yapan ve geçen araçları taciz eden magandalar tanıdık çıktı.Cadde magandaları tanıdık çıktı. Spor arabalarıyla caddede hız rekoru kırıp geçen araçları taciz eden gençlerden ikisinin anne ve babası kamuoyunun yakından tanıdığı isimler...

Biri Türkiye’nin en ünlü yönetmeni ve yapımcısı Sinan Çetin’in 22 yaşındaki oğlu Rüzgar Çetin. Diğeri ünlü şarkıcıların kliplerini çeken yönetmen Deniz Akel’in oğlu ve sunucu Ebru Akel’in yeğeni Ediz Utkucan. O da 22 yaşında.

Hız rekoru kırdılar, sonra otomobilleri tekmelediler
Gece yarısı Zincirlikuyu’da Star TV Mega Magazin kameralarına yakalanan iki genç, önce son model otomobilleriyle caddede hız rekoru kırdılar.Sonra üstü açık otomobillerini parkedip, cadde üzerindeki otomobilleri tekmelediler. Bununla yetinmeyip caddeden geçen otomobillerin şoförlerine el hareketi yaptılar.

Daha sonra sokak ortasında break dance yapan ikili diğer arkadaşlarıyla birlikte polis gelmeden üstü açık otomobillerine binip yine son hızla olay yerinden uzaklaştılar.

Gençlerin bu davranışlar önce çevredakilerin daha sonra da Mega Magazin izleyicilerinin tepkisini çekti. Programdan sonra Mega Magazin’i arayan birçok izleyici tepkisini dile getirdi.

ensonhaber