YK ve Ebru'dan yılın düeti


Ebru Yaşar'ın, İsmail Yk ile düet yaptığu bu albüm daha piyasaya çıkmadan 30.000 sipariş aldı.1 yıl önce Avrupa Müzik ile anlaşan ve prodüktörü Deniz Erdem ile titizlikle hazırladıkları bir repertuar çalışmasının ardından stüdyoya giren Ebru Yaşar albümünü tamamladı. Ebru Yaşar hem albümde yer alan şarkıları hem de yeni imajı ile hayranlarına çok özel sürprizler hazırladı.


YILIN DÜETİ "SEVİYORUM SENİ"
Yaptığı albümlerle müzik piyasasında fırtınalar estiren son 5 yılda albüm satışlarıyla zirveden inmeyen İsmail YK, Arabesk Fantazi müziğin en güçlü bayan yorumcularından Ebru Yaşar’a “Seviyorum Seni” isimli yeni şarkısını verdi ve bu şarkıya sanatçıyla birlikte düet yaparak destek oldu.

Ebru Yaşar yeni albümüyle çok iddialı “Albüm çok güzel oldu. Prodüktörüm Deniz Erdem ile repertuar çalışmalarım sırasında repertuarımı gören İsmail YK bir sürpriz yaparak “Seviyorum Seni” şarkısını yazıp besteleyerek bana destek oldu. Şarkıyı bana verdiğinde benimle birlikte düet yapacağını düşünmemiştim ve bu düet fikri ortaya çıktığında çok heyecanlandım. Sonuçta çok güzel oldu, şarkımı herkese dinletiyorum ve aldığım tepkiler çok güzel” dedi.

SÜRPRİZLERLE DOLU ALBÜM…
Bir sürpriz de “Seviyorum Seni”nin klibinde…
Birlikte düet yapan Ebru Yaşar ve İsmail YK bir sürpriz daha yaparak “Seviyorum Seni”nin video klibinde biraraya geldi.
Türkiye’nin en önde gelen yönetmenlerinden biri olan Deniz Akel’in 60 kişilik bir ekiple 3 ayrı mekanda, 30 saatlik aralıksız bir çalışma ile 16 mm film formatında çektiği bu özel video klip önümüzdeki hafta müzik kanallarında yayınlanmaya başlayacak.

ensonhaber