Sosyeteyi KAÇIRAN açık artırma


Kimsesiz çocuklar yararına düzenlenen defile sonrası düzenlenen açık artırmaya davetliler destek vermedi.SOSYETE KRİZİ BAHANE ETTİ
TOÇEV (Tuvana Okuma İstekli Çocuk Eğitim Vakfı), ‘Günabakan Projesi’ isimli yardım projesi için gece düzenledi. 700 kişinin katıldığı gecede, teberru usulüyle satılan davetiyelerden 150 bin YTL gelir elde edildi.
Çağla Şıkel, Ebru Şallı, Ece Gürsel gibi mankenler Erol Albayrak ve Duygu Coşar’ın kreasyonlarını tanıttı. Ardından da Nükhet Duru, şarkılarıyla geceye renk kattı. Konserin ardından ise kreasyonda yer alan 10 kıyafetin satıldığı müzayede başladı. Ancak konser biter bitmez davetlilerin büyük kısmı salonu boşalttı.
CEMİL İPEKÇİ İSYAN ETTİ
Bu durum üzerine sinirlenen modacı Cemil İpekçi, “Bu ne duyarsızlıktır anlamadım. Şu boynumdaki poşuyu açık artırmaya çıkarsam, anında satılır” dedi. Ardından da podyuma çıkıp poşuyu satışa sundu. Fakat onu da sadece 500 YTL’ye satınca duruma tepki göstererek, podyumdan indi.

Kimsesiz çocuklar yararına düzenlenen gecede 10 elbise için sadece 50 bin YTL para toplanmasına büyük tepki gösteren ve siniri bir türlü yatışmayan İpekçi, “Ben bu zamana kadar bütün yardım gecelerine katıldım. Ama artık bu günden itibaren ben bu işlerde yokum” dedi.

"KRİZ VAR ÇOCUĞUM"
Davetİ terk edenler arasında bulunan Semra Özal ise basın mensuplarının “Efendim müzayedeye neden katılmadınız?” sorusunu espriyle karışık yanıtladı: Kriz var çocuğum, kriz. (Akşam)

ensonhaber