Oğluyla başı dertte


Yapımcı-yönetmen Sinan Çetin, oğlu Rüzgar'ın bir türlü önüne geçemiyor.Ünlü yönetmen Sinan Çetin’in başı oğlu Rüzgar ile dertte! Gece âlemlerinde çıkardığı kavgalarla ve aşırı hız tutkusuyla başını sürekli belaya sokan 23 yaşındaki Rüzgar’ın önceki akşam ‘Mega Magazin’ programında yayınlanan görüntüleri izleyenleri dehşete düşürdü.


YOLDAN GEÇENE KÜFÜR
Ebru Akel’in ablası, klip yönetmeni Deniz Akel’in oğlu olan Ediz Utkucan ile gece yarısı yol kenarındaki arabaları tekmeleyen Rüzgar, televizyon kameralarına yakalandı.

İki genç önce, üstü açık lüks otomobilleriyle ‘gazı sonuna kadar kökleyip’ birbirleriyle yarıştı. Daha sonra araçlarını yol kenarına çekip, cadde üzerinde park halinde olan araçları tekmeleyen Rüzgar ve Ediz yoldan geçenlere de küfür edip el-kol hareketi çektiler.

Bir süre sonra sokak ortasında ‘break dance’ yapan iki kafadar, kendilerini alkışlayan diğer arkadaşlarıyla birlikte polis gelmeden otomobillerine binip, yine ‘son hızla’ olay yerinden kaçtılar.


Bardakla ‘kafa kırarak’ ünlendi!
Rüzgar, daha önce de çıkardığı olaylarla medyaya konu olmuştu. Geçen yıl arkadaşlarıyla gittiği Anjelique’te kavga çıkaran Rüzgar, içki bardağını aynı masayı paylaştığı Aycan Cevahir’in başında kırmış, kanlar içinde kalan Cevahir, hastaneye kaldırılırken, Rüzgar ‘deniz taksiye binerek’ kayıplara karışmıştı. Rüzgar, daha önce de Ortaköy’de omuz attığı Serkan Akdağ’a yine bardakla vurmuş, Akdağ’ın yüzü ve burnu kesilmişti.

ensonhaber